Tag: formacioni

Ky është formacioni i mundshëm i Kosovës sonte përballë Gjeorgjisë

02/09/2021

Formacioni i mundshëm i Kosovës sonte përballë Gjeorgjisë. Kombëtarja e Kosovës sonte do të vazhdojë me ndeshjet e radhës kualifikuese për “Katar 2022”. Në kuadër ... Read More

Pioli ndryshon gjithçka, formacioni i mundshëm i Milanit kundër Valencias

04/08/2021

Milani zbarkon në Spanjë: formacioni i mundshëm, Pioli ndryshon gjithçka në krahasim me 3 miqësoret e tjera. Ende një provë bindëse dhe ndërkombëtare. Sot në ... Read More

Formacioni i frikshëm i PSG-së për sezonin e ardhshëm

02/07/2021

Skuadër e frikshme, ja formacioni i PSG për sezonin e ardhshëm. Paris Saint-Germain ka ndërtuar një ekip të mbushur me yje. Atyre që ishin të ... Read More

Top formacioni me lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve

10/06/2021

Formacioni me top lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve. Nesër do nis Kampionati Evropian “Euro 2020”, ku sfida hapëse ... Read More

Formacioni bombastik i Chelseat me tre transferime të reja

07/06/2021

Formacioni i Chelseat për edicionin e ri me tre transferime të reja. Thomas Tuchel do ë ketë derën e hapur që të kërkojë investime nga ... Read More

Formacioni i ‘çmendur’ i Real Madridit nëse i realizojnë objektivat e tyre

11/03/2021

Ky mund të jetë formacioni i ‘çmendur’ i Real Madridit nëse i realizojnë objektivat e tyre. Real Madrid pritet që në afatin veror të bëjë ... Read More

Ja formacioni i Milanit me përforcimet e reja

20/01/2021

Scudetto do të rikthehet në San Siro: Ja formacioni i Milanit me përforcimet e reja. Milan është skuadra më aktive në merkaton e janarit duke ... Read More

Milan me formacion super sulmues kundër Napolit!

22/11/2020

Lista kuqezi anti-Napoli dhe formacioni i mundshëm. Milani rikthehet në fushë pas pushimit të detyruar për shkak të impenjimit të ekipeve kombëtare. Në mungesë të ... Read More

Ky mund të jetë formacioni i ‘çmendur’ i Real Madrid me tri super transferime

06/11/2020

Real Madrid përgatitet për epokën e re të ‘Galaktikëve’, ky mund të jetë formacioni i ‘çmendur’ me tri super transferime. Real Madridi në verë synon ... Read More

Laptopët LG 2020 Gram bëhen me procesorë të gjeneratës së 10-të Ice Lake

12/12/2019

LG ka zbuluar versionet e laptopëve Gram për 2020 dhe formacioni i ri përfshin modele 17, 15 dhe 14 inç, si dhe një konvertibël 2-në-1. ... Read More

Apple shet 130,000 iPhone 11 për një ditë

28/10/2019

Ndërsa formacioni i iPhone 2019 është tashmë i disponueshëm në shumë tregje, vetëm prej dje, 25 tetor, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 ... Read More

Apple shiti 130,000 iPhone 11 për një ditë

26/10/2019

Ndërsa formacioni i iPhone 2019 është tashmë i disponueshëm në shumë tregje, vetëm prej dje, 25 tetor, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 ... Read More