Tag: formacionet

Barcelona – Granada, formacionet zyrtare

20/09/2021

Formacionet zyrtare: Barcelona – Granada. Barcelona është nikoqir i Granadas, në kuadër të xhiros së pestë në La Liga. Pas humbjes ndaj Bayern Munichut, katalunasit ... Read More

Formacionet e mundshme: Malmo- Juventus

14/09/2021

Juventusi e fillon edicionin e ri të Ligës së Kampionë me takimin ndaj Malmos – formacionet e mundshme. Juventusi do të jetë mysafir i Malmos ... Read More

Barcelona – Bayern Munich, formacionet e mundshme

14/09/2021

Formacionet e mundshme: Barcelona – Bayern Munich. Sonte starton edicioni i ri i Ligës së Kampionëve. Menjëherë në xhiron e parë Barcelona e pret në ... Read More

Formacionet zyrtare: Chelsea – Aston Villa, debuton Saul Niguez

11/09/2021

Chelsea luan për fitore në shtëpi ndaj Aston Villas, formacionet zyrtare. Chelsea dhe Aston Villa kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në ... Read More

Angli U21- Kosovë U21, formacionet zyrtare

07/09/2021

Formacionet zyrtare, Angli U21- Kosovë U21: Nees me ndryshime në rreshtim. “Dardanët” e rinj sonte përballen me Anglinë U21 në kuadër të kampanjës eliminatore për ... Read More

Formacioni ‘bombastik’ i Manchester Cityt për sezonin e ri

03/08/2021

Tre formacionet e ‘frikshme’ me të cilat mund të luajë City në edicionin e ri – a mund t’i ndalë ndokush? Manchester City ka një ... Read More

Finalja Itali – Angli: Formacionet zyrtare

11/07/2021

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen finale të “Euro 2020”. Sonte (e diele) do zhvillohet finalja e Kampionatit Evropian “Euro 2020” mes Italisë dhe ... Read More

Formacionet zyrtare: Prishtina – Inter Escaldes

25/06/2021

Prishtina – Inter Escaldes, formacionet startuese Gjithçka është gati për ndeshjen finale të raundit preliminar të Ligës së Kampionëve mes Prishtinës dhe Inter Escaldes. Në ... Read More

Formacionet zyrtare, Turqi – Itali: Trajnerët startojnë me më të mirët

11/06/2021

Formacionet zyrtare, Turqi – Itali: Trajnerët nuk fshihen, duan pikët e plota. Turqia dhe Italia do ta zhvillojnë ndeshjen hapëse të Kampionatit Evropian 2020. Ndeshja ... Read More

Belgjikë – Kroaci, publikohen formacionet zyrtare

06/06/2021

Janë bërë publike formacionet zyrtare Belgjikë – Kroaci. Sonte (e diele) do zhvillohet miqësorja mjaftë interesante mes Belgjikës dhe Kroacisë. Dy skuadrat që kanë skuadrën ... Read More

Kosovë-San Marino, këto janë formacionet zyrtare

01/06/2021

Janë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjen mes Kosovës dhe San Marinos. Kosova do të luajë me formacionin 4-3-3, kurse San Marino me 4-4-2. Ndeshja miqësore ... Read More

Formacionet e mundshme: Villarreal- Manchester United

26/05/2021

Villarreal- Manchester United, formacionet. Sonte luhet finalja e madhe e UEFA Europa League. Villarreal kërkon të bëjë ëndrrën realitet, derisa Manchester United për të përsëritur ... Read More