Tag: forcojë

Ylli i Real Madridit, dëshira e madhe e Pep Guardiolas

22/10/2019

19:24 | 10/22/2019 Manchester City po kërkon të forcojë mbrojtjen me yllin e Real Madrid, Raphael Varane. Mbrojtësi francez, Raphael Varane, është dëshira e radhës ... Read More

Xiaomi Mi 9 Pro 5G dhe Mi Mix 4 5G mbërrijnë javën e ardhshme

16/09/2019

Xiaomi tani e ka konfirmuar këtë, dhe të dy telefonat do të zyrtarizohen në 24 shtator në Kinë. Prezantimi në fjalë do të forcojë portofolin ... Read More

Hajeni mëngjesin si mbret: Fillimi i ditës me djathë, mjaltë e bukë jua forcon zemrën

07/03/2019

Konsumimi i një shujte të mëngjesit të pasur me kalori mund t’jua forcojë shëndetin e zemrës, thonë hulumtimet e reja. Hulumtuesit grekë kanë zbuluar se ... Read More

Stoltenberg: Zgjerimi i NATO-s rrit stabilitetin

12/02/2019

12 Shkurt 2019 / 15:19 Zgjerimi i NATO-s në vendet e Ballkanit Perëndimor do ta forcojë Aleancën, do të ndihmojë për stabilitetin e rajonit dhe ... Read More

Zyrtare: Adenis Shala kalon te Feronikeli

29/01/2019

I riu Adenis Shala është përforcimi më i ri i Feronikelit, që po vazhdon t’i forcojë radhët e veta. Shala që më parë ka luajtur ... Read More