Tag: fokusi

Learta shkon për tu rregulluar te frizerja, ja në çfarë vendi e la vajzën

03/04/2021

Ja ku e lë Learta vajzen derisa rregullohet në sallon bukurie. U duk sikur Learta u tërhoq nga fokusi i medias, por jo. Pas lindjes ... Read More

Rezarta Shkurta ndan videon e rrallë të Herës me Nexhmije Hoxhën

01/04/2019

Rezarta Shkurta ka ndarë në rrjetet e saj sociale një video të rrallë të familjes së saj. Fokusi është vogëlushja e saj Hera dhe dashuria ... Read More