Tag: Flori

Flori Mumajesi i zhgënjyer: Të lumturojnë për ditëlindje e më pas të shkelin çdo ditë të jetës

24/08/2020

Këngëtari Flori Mumajesi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 38-të. Pavarësisht urimeve të shumta nga kolegët dhe miqtë që këngëtari mori, ai ... Read More

Fero vë në lojë Robert Berishën: Merr 455 euro për 4 koncerte, kur të vi… (Foto)

12/08/2020

Pas deklaratës së këngëtarit Robert Berisha, i cili i vënë përballë zgjedhjeve mes Flori Mumajesit dhe Feros, iu drejtua Eneda Tarifës duke i thënë: “Këtë ... Read More

Flori Mumajesi nis romancën me ish-missin e njohur? Ja fotot që ngritën dyshimet

17/07/2020

Kantautori Flori Mumajesi ishte një ndër artistët e ftuar mbrëmjen e djeshme në ditëlindjen e këngëtares Arilena Ara. Mirëpo, ajo që tërhoqi vëmendjen e të ... Read More

Foto/ Sot do të mbushte 41 vjeç, VIP-at kujtojnë Dr Florin

28/02/2020

Këngëtari i njohur Dr Flori i cili u nda nga jeta para 6 vitesh sot do të festonte 41-vjetorin e tij të lindjes. Në këtë ... Read More

U përfol për një lidhje me Florin, Fifi zbulon të vërtetën njëherë e mirë

17/01/2020

Këngëtari dhe kantautori i njohur, Flori Mumajesi është përfolur kohë më parë se është në lidhje me këngëtaren e dashur për publikun Fifin. Deri më ... Read More

Flori ua bën kokën lëmsh të gjithëve, publikon fotografinë e vajzës misterioze

27/04/2019

Flori ua bën kokën lëmsh të gjithëve, publikon fotografinë e vajzës misterioze Flori Mumajesi ka befasuar fansat me veprimin që bëri në Instagram. Flori Mumajesi ... Read More

Grabitja në aeroportin e Tiranës, alarmi u dha 5 minuta me vonesë, publikohen pamje të reja (Video)

12/04/2019

Një shprehje e urtë thotë “koha është flori”, e pikërisht e tillë ishte për grabitësit e Rinasit. Dy minuta pasi ata dolën nga porta veriore ... Read More

Grabitja e parave në Rinas, alarmi, 5 minuta me vonesë

12/04/2019

Një shprehje e urtë thotë “Koha është flori” dhe pikërisht e tillë ishte për grabitësit. Dy minuta pasi ata dolën nga porta veriore e Rinasit, ... Read More

Flori Mumajesi e quan ‘thesar’ këtë artiste shqiptare

09/04/2019

Flori Mumajesi e ka vlerësuar me fjalë të mëdha një këngëtare të njohur shqiptare. Flori Mumajesi ka postuar një video në Insagram, në të cilën ... Read More

Flori Mumajesi kthehet në kohë, publikon videon që emocionoi të gjithë 

04/04/2019

Flori Mumajesi është rikthyer në kohë. Kantautori Flori Mumajesi është kthyer në kohë për ta publikuar një pjesë nga videoklipi i këngës “S’të fal”, duet ... Read More

Pas lajmeve për ‘sherrin’ mes tyre, Fifi ka diçka për t’i thënë publikisht Florit

24/03/2019

Fifi kohët e fundit është komentuar shumë për raportin që ka me Flori Mumajesin.Fifi ishte e ftuar së fundi në emisionin “Mos i fol shoferit”, ... Read More

Pas përplasjes me Sabri Fejzullahun, ja çka bëri Flori me Diona Fonën

23/03/2019

Flori Mumajesi dhe Diona Fona janë bërë bashkë.Kantautori shqiptar, Flori Mumajesi dhe këngëtarja kosovare, Diona Fona janë bërë bashkë. Është vetë Diona e cila ka ... Read More