Tag: flokëve

Dhurata Dora ndryshon pamje, kësaj radhe nuk njihet

03/01/2021

Dhurata Dora ndryshon ngjyrën e flokëve përsëri. Këngëtarja Dhurata Dora ka eksperimentuar kohëve të fundit me flokët e saj mjaft shumë, shkruan lajmi.net. Ajo erdhi ... Read More

Pas një dekade ky i pastrehë bashkohet me familjen e tij

22/12/2020

Një njeri i pastrehë nga Brazili është ribashkuar me familjen e tij pas njw videoje të prerjes së flokeve të tij që u bë virale. ... Read More

Agnesa Vuthajn nuk e keni parë asnjëherë kështu, befason me stilin e ri të flokëve

19/10/2020

Agnesa Vuthaj befason me stilin e veçantë të flokëve dhe dukjen atraktive. Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të admiruara nga publiku. Fjala ... Read More

Na thoni sa të gjata i keni flokët, t’ju themi diçka për personalitetin tuaj

08/07/2020

Studime të ndryshme tregojnë që gjatësia e flokëve përcakton katër pika të rëndësishme për personalitetin tonë. Pre rja e flokëve që zgjedhim na përcakton, si ... Read More

Parandalojeni rënien e flokëve me këto metoda natyrale

10/12/2019

Rënia dhe problemet me dendësinë e flokëve, janë disa probleme shumë të shpeshta, të cilat i prekin zakonisht femrat.Përtej trajtimeve mjekësore, pamja e flokëve mund ... Read More

Stilet e flokëve të meshkujve tregojnë shumë për karakterin e tyre

30/10/2019

Prerja dhe stili i flokëve është një pjesë e rëndësishme e imazhit të një personi. Stili i flokëve tregon shumë rreth një personi i cili ... Read More

Soda e bukës ju ndihmon të kujdeseni për flokët

20/10/2019

Për rritje të shpejtë të flokëve, përzieni 9 lugë ujë me 3 lugë sodë buke. Aplikojeni këtë maskë nga rrënja në majë duke përdorur një ... Read More

Uji i orizit, zgjidhja për flokët e dëmtuara

28/08/2019

Uji i orizit është një nga sekretet më të vjetra aziatike, për mirëmbajtjen e flokëve. Sipas ekspertëve të bukurisë uji, që përdoret për përgatitjen e ... Read More

Këshilla për meshkujt se si të parandaloni rënien e flokëve

16/08/2019

Humbja e flokëve është njëra prej problemeve më të zakonshme në mbarë botën dhe që prek 1/3 e popullsisë në botë. Është një fenomen natyror: ... Read More

A ju bien flokët? Ju mund të keni këto probleme me shëndetin

09/08/2019

Nëse jeni duke përjetuar rënie të flokëve të vazhdueshme apo probleme të tjera më floket, atëherë ju mund të keni disa probleme me shëndetin.Disa nga ... Read More

A janë duke ju rënë flokët? Ju mund të keni këto probleme shëndetësore

02/08/2019

Nëse jeni duke përjetuar rënie të flokëve të vazhdueshme ao robleme të tjera më floket, atëherë ju mund të kni disa probleme me shëndetin.Disa nga ... Read More

Si duken Princeshat e Disney me flokë të shkurtra?

20/07/2019

Një prerje e re e flokëve mund ta bëjë një person të ndihet krejtësisht i ndryshëm nga jashtë, edhe nëse është vetëm një karikaturë. Le ... Read More