Tag: flet

“Mehmet Kosova” tregon se kujt i ka ngjarë vajza

02/12/2020

“Mehmet Kosova” flet për vajzën: Nuk i ka ngjarë askujt. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba ... Read More

Problemet në Inter, deklarohet Conte

30/11/2020

Conte flet për problemet dhe kritikat ndaj Interit. Trajneri Antonio Conte e pranon se Interi i bëri disa gabime dhe se Achraf Hakimi duhet të ... Read More

Flet për lidhjen me Seldin e dashura e tij: Është një djalë shumë i sjellshëm dhe i edukuar

19/11/2020

E dashura e Seldit flet për lidhjen me këngëtarin: Në fillim e kam paragjykuar, por është një djalë shumë i sjellshëm dhe i edukuar. Këngëtari ... Read More

Flet heroi i Shqipërisë që shënoi me dy gola

18/11/2020

Heroi i Shqipërisë me dy gola, flet Sokol Cikalleshi. Sokol Cikalleshi ishte padyshim një nga më të mirët e ndeshjes e sotme ndaj Bjellorusisë, me ... Read More

Pësoi gol nga mesi i fushës, këto janë fjalët e Etrit Berishës

15/11/2020

Flet Etrit Berisha. Kapiteni i Kombëtares, Etrit Berisha, foli menjëherë pas triumfit 3-1 ndaj Kazakistanit, ku më së shumti u ndal te goli i pësuar ... Read More

E la gruan për Fjolla Morinën, flet për herë të parë biznesmeni Fisnik Syla

07/11/2020

Fisnik Syla flet për lidhjen e re. Fjolla Morina tashmë përveç se është bërë e famshme me hitet dhe projektet muzikore, ka marrë edhe gjithë ... Read More

Operohet në tru Maradona, doktorët flasin për gjendjen e tij

04/11/2020

Maradona operohet në tru, flet doktori i tij personal. Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona, është operuar me sukses në tru, ka njoftuar doktori i ... Read More

Pas ribashkimit, Loredana flet për herë të parë për Mozzik

29/10/2020

Loredana flet për herë të parë për Mozzik pas ribashkimit. Prej më shumë se një viti Loredana dhe Mozzik kanë qenë kryefjala e mediave të ... Read More

I shënoi gol Milanit, kjo është deklarata e shqiptarit Marash Kumbullës

27/10/2020

Kumbulla flet pas golit vendimtar të shënuar ndaj Milanit. Pas golit ndaj Young Boys që i dha fitoren Romës në ndeshjen e parë në grupe ... Read More

Qenkan bashkë? “Më ka marrë malli”, Stresi bën publike bisedën e fundit me Keisin

11/10/2020

Janë apo s’janë bashkë? Një gjë është e sigurt se sa herë Stresi flet për Keisin, të gjithë jemi sy e veshë. Kështu ka ndodhur ... Read More

“Contagion” parashikoi pandeminë, flet aktori: Isha i përgatitur për virusin që para 10 vitesh

18/09/2020

Aktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për  historinë e një virusi vdekjeprurës. Në një bisedë me Jimmy ... Read More

Si ta kënaqni të dashurën, me butësi a vrazhdësi?

06/08/2020

Përkëdheljet, puthjet e buta, ulja në prehër – asaj do t’i pëlqejë shumë Kur flet për dashurinë, sikur kur flet për rodeo: rrobat patjetër duhet ... Read More