Tag: fitoret

Milan transferon yllin e Barcelonës

19/01/2021

Përsëri ai, Maldini transferon yllin e Barcelonës. Paolo Maldinin duket se po e motivojnë fitoret e Milanit në kampionat dhe për këtë arsye është shumë ... Read More

Van Dijk shpreson për fitoret e Liverpool, mendon se moti i mirë favorizon skuadrën

22/04/2019

Van Dijk shpreson për fitoret e Liverpool, mendon se moti i mirë favorizon skuadrën Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil Van Dijk, ka shprehur edhe njëherë ... Read More

D’Ambrosio thotë se Interi është superior mbi Milanin

18/03/2019

Mbrojtësi i Interit, Danilo D’Ambrosio, insiston se dy fitoret sezonale ndaj Milanit tregojnë se zikaltrit janë superior mbi Milanin. Italiani bëri një paraqitje të mirë, ... Read More

Liverpool 4-2 Burnley, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Mane e Firmino

10/03/2019

Liverpooli është rikthyer te fitoret në elitën e futbollit anglez. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp para adhuruesve të vet ka mposhtur ekipin që po ... Read More

Derric Rose vendimtar në fitoren e Timberwolves, Clippers rikthehen te fitoret

21/01/2019

Los Angeles Clippers është rikthyer te fitoret pas pesë disfatave radhazi. Skuadra nga Kalifornia ka triumfuar në udhëtim tek San Antonio Spurs me tetë pikë ... Read More