Tag: Fitnes

Genta duket krejt ndryshe në fitnes

27/02/2021

Fytyra e Gentës duket krejt ndryshe në fitnes. Genta Ismajli është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë një këngëtare e ... Read More

Këshilla fitnesi nga Gen Zeqiraj për muajin e Ramazanit – si duhet të stërvitemi dhe ushqehemi për rezultate sa më të mira (Video)

05/05/2019

Me ardhjen e muajit të shenjtë të Ramazanit shumë persona që merren me sport apo fitnes fillojnë të mendojnë se a duhet t’i ndalin këto ... Read More