Tag: fillojmë

Pas grumbullimit në festën e VV-së, Afrim Muqiqi paralajmëron se nga nesër nisin dasmat

29/11/2020

Afrim Muqiqi thotë se psi u mblodhën këta sot, ne fillojmë nesër me dasma. Afrim Muqiqi, këngëtari i njohur kosovar ka komentuar festën e fitores ... Read More

Dhuratat që nuk duhet t’ua bëni kurrë grave të këtyre shenjave të zodiakut

10/12/2019

Si çdo vit, ka ardhur koha ku me shumë frikë fillojmë të mendojë për dhuratat e Krishtlindjes. Megjithëse akti i zgjedhjes së dhuratave është diçka ... Read More

A konsiderohen lexuesit e librave në plazh lexues serioz?

10/07/2019

Sado argëtuese dhe e mezipritshme të tingëlloj rrezitja në plazh, kur veçse ndodhemi atje, fillojmë të mërzitemi dhe na nevojitet diçka që koha të kalojë ... Read More

Erion Veliaj konfirmon rikandidimin për Tiranën

19/03/2019

“Mezi e pres që të fillojmë këtë mandat të dytë, me projekte të reja, por dhe me gjëra që kemi mësuar si t’i bëjmë më ... Read More

Huawei P30 Pro do të mbështes ngarkimin prej 40W

04/03/2019

Ngarkimi i shpejtë është një veçori që ne po fillojmë të shohim në më shumë telefona këto ditë dhe lajmi i mirë është se duket ... Read More

Këshilla për ushtruesit: Kur flet legjenda Arnold Schwarzenegger

19/02/2019

Të fillojmë me tregimin se çfarë e ka bërë aq dominues? Shumica besojnë – gjatësia e tij Kur flet legjenda Arnold Arnold Schwarzenegger, për ushtrimet, ... Read More

Tarifa e rrugës së Kombit, Rama: Nuk rifillon pagesa pa gjetur një zgjidhje

05/04/2018

5 April 2018 / 13:07 “Nuk do të fillojmë sistemin e pagesës pa pasur zgjidhjen më të mirë të mundshme për atë zonë”, tha në ... Read More