Tag: Ferati

Sa e çuditshme: Kjo është sozia e Nora Istrefit

05/04/2021

Blogeria e re nga Mitrovica Ermira Ferati, e lindur dhe rritur në Gjermani, ka një karrierë të pasur prezantimi të modës atje, shkruan “Kosovarja”. Ermira ... Read More

Koronavirusi ‘pushton’ Partizanin, ja 3 futbollistët e tjerë që rezultuan pozitivë

10/07/2020

Ka shkuar në pesë numri i lojtarëve të infektuar me koronavirus. Pas Dejan Boldor dhe Besnik Ferati, edhe tre lojtarë të tjerë të Partizanit kanë ... Read More

Mahmut Ferati nuk i njeh këto dy artiste shqiptare

15/06/2019

14:39 | 06/15/2019 Mahmut Ferati ka habitur me përgjigjen kur u pyet të zgjedh mes dy repereve të njohura. Mahmut Ferati ishte protagonisti i kësaj ... Read More

Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku lansojnë këngë kushtuar Vokrrit

18/03/2019

Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku kanë publikuar këngën e re, të cilën ia kanë kushtuar legjendës së futbollit shqiptar, Fadil Vokrri. Kënga titullohet “Vokrri n’zemrat ... Read More

Shaqir Cërvadiku dhe Mahmut Ferati xhirojnë klipin e ri në Stadiumin e Prishtinës

06/03/2019

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë: Shaqir Cërvadiku dhe Mahmut Ferati, janë në realizim e sipër të projektit të tyre më të ri muzikor. Ata kanë ... Read More

(VIDEO) Ferati: VMRO-DPMNE-ja nuk do të mbështetë ndryshimet Kushtetuese

03/10/2018

Pëfaqësuesi i lartë i ASH-së, Vullnet Ferati në emisionin ClickPlus gjithashtu deklaroi se për shqiptarët është sukses dalja në Referendum, sepse numri këtë e dëshmon ... Read More

(VIDEO) Ferati:Maqedonia është në një ngërç politik serioz

03/10/2018

Pëfaqësuesi i lartë i ASH-së, Vullnet Ferati në emisionin ClickPlus deklaroi se Maqedonia është në një ngërç politik serioz. Ferati shtoi gjithashtu se ata si ... Read More