Tag: femrave

Kosova pëson humbje nga Holanda

27/10/2020

Kosova ka pësuar humbje të thellë nga Holanda. Kombëtarja e Kosovës në kategorinë e femrave është mposhtur 0-6 nga Holanda në ‘Fadil Vokrri’ në kualifikimet ... Read More

Zbulohet lidhja, modelja shqiptare prej vitesh e lidhur me boksierin nga Tunizia

22/02/2020

Gjatë gjithë kësaj periudhe janë zbuluar lidhje të ndryshme të femrave shqiptare me të huaj, e dashuria nuk njeh kufij, pasi i kapërcen ato. Një ... Read More

Këshilla kundër dhjamit në bark

05/08/2019

Dhjami në zonën e barkut është një problem për shumicën e femrave sot. Por shumë dhjam rrit riskun për shumë probleme shëndetësore si diabet, sëmundje ... Read More

Maska e duhur për flokë të fortë dhe të shëndetshëm

16/06/2019

Padyshim se flokët kanë një rol të rëndësishëm në bukurinë e femrave, ndaj edhe kërkojnë kujdesin e duhur.Mirëpo për të pasur flokë të fortë dhe ... Read More

Arsyet pse femrat ndjejnë djegie gjatë urinimit

12/06/2019

Shumica prej femrave së paku një herë në jetë kanë përjetuar djegie gjatë urinimit.Duke filluar nga ndonjë infeksion jo serioz deri tek veshkat, këta mund ... Read More

Përse femrave u pëlqejnë meshkujt e vjetër?

29/05/2019

Është mjaft i madh numri i femrave që duan ta shpenzojnë jetën me meshkuj shumë më të vjetër sesa ato. Madje, ka edhe një term ... Read More

Vashat e Kosovës U16 shkëlqejnë në duel me Estoninë

30/04/2019

Kombëtarja e Kosovës U16 në konkurrencën e femrave ka realizuar fitoren e dytë në turneun zhvillimor të UEFA-s, që po mbahet në Estoni. Pas fitores ... Read More

Infeksionet vaginale dhe trajtimi i tyre me metoda natyrale

19/04/2019

nfeksionet vaginale, paraqiten tek shumica e femrave. Ato manifestohen me disa simptoma të bezdisshme, mirëpë nuk është se përbëjnë ndonjë rrezik të madh për shëndetin ... Read More

Albërije Hadërgjonaj: Kujdesuni për veten, burrin dhe dashnorin

11/04/2019

Albërije Hadërgjonaj u ka dhënë disa këshilla femrave në përgjithësi. Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj nëpërmjet disa postimeve në Instastory ka folur për kujdesin e shtuar që ... Read More

Pamje të reja nga klipi, nuk duhet të lini pa parë këto imazhe seksi të Norës

09/04/2019

19:19 | 04/09/2019 Jo më kot konsiderohet të jetë njëra prej femrave më seksi të estradës. Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi e ka dëshmuar ... Read More

E turpshme: Kështu u rrahën mes vete hendbollistet në Prizren

09/04/2019

Skena të tmerrshme vijnë nga Prizreni, ku është zhvilluar ndeshja e hendbollit në kategorinë e femrave mes KHF Prizreni dhe KHF KEK-u. Në palestrën ‘Sezai ... Read More

“90% e femrave janë k*rva”, moderatori shqiptar flet pas deklaratës së bujshme

06/04/2019

“90% e femrave janë k*rva”, moderatori shqiptar flet pas deklaratës së bujshme Pas deklaratës së bujshme në një intervistë, Klevi Kadilli ka diçka për të ... Read More