Tag: femër

12 fakte që pak njerëz i dinë për gruan më të fuqishme në botë

17/01/2021

01:51 | 17 Janar 2021 Angela Merkel, e para kancelare femër e Gjermanisë, është gruaja më e fuqishme në botë. Ajo e mban këtë status ... Read More

‘Zhvishet’ vajza e Lutfi Hazirit, ndezi rrjetin me fotot e fundit

07/01/2021

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Tashmë Lotina është e njohur ... Read More

Pasi u nda nga burri, Shkenda Dubova bën veprimin e papritur

17/12/2020

Shkenda Dubova vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur. Ajo njihet si një femër tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Shkenda Dubova tashmë po ... Read More

Harrojni të gjitha, vajza e Dulit qenka një super femër

12/12/2020

Vajza e Dulit qenka bërë një super femër. Duli është një këngëtar i dalluar në skenën muzikore. Ai me tekstet e tij të veçanta gjithmonë ... Read More

Gjystes i ka humbur marrja, zhvishet para aparatit!

12/12/2020

Këngëtarja nga Ulqini njihet si një femër e cila nuk përton se ekspozuari trupin e saj. Që kur u bë fytyrë publike, kemi pasur rastin ... Read More

Nusja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë vajzë

21/11/2020

Gruaja e Korab Jetishit puthet në buzë me këtë femër. Gena Jetishi nuk është tanimë emër i panjohur për publikun. Bashkëshortja e këngëtarit gjakovar është ... Read More

Nga arrestimi në hotel, tek akuzat për prostitucion, Hermes Nikaj: Ju rrëfej të vërtetën time

14/11/2020

“Nuk jam gay, asnjë femër s’është ndarë e pakënaqur seksualisht nga unë”Hermes Nikaj ishte mësuar që ta niste ditën herët në mëngjes në televizion dhe ... Read More

Lola me plot stil shkëlqen me këtë paraqitje

12/11/2020

Lola shkëlqen me këtë paraqitje. Lola është një femër e kuruar dhe mjaft elegante. Bashkëshortja e Daut Haradinaj vjen përherë në formë të mirë dhe ... Read More

Egzona kështu shtrihet në punë

03/11/2020

Kështu shtrihet në punë Egzona. Egzona Muqiqi është një femër e dalluar në mediat rozë. Në të shumtën e rasteve ajo kalon në lajm përmes ... Read More

Ndryshimi që pësojnë periodat në të 20-at, 30-at dhe 40-at e femrës

18/09/2020

Një femër mund të kuptojë shumë për shëndetin e saj riprodhues e hormonal përmes periodave e ndonëse nuk është periudha më e lumtur e muajit, ... Read More

Njihuni me çiftin më të veçantë në botë: Burri është shtatzënë 8-muajsh

29/05/2020

Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet femër, është në pritje të një fëmije me Esteban Landrau, i cili ka lindur femër, por ... Read More

A e vlerësoni mjaftueshëm të dashurën… ja çfarë e shtyn një femër drejt tradhtisë!

14/11/2019

Një femër tradhëton kur nuk ndihet e vlerësuar nga mashkulli që ka në krah. Dëshira për ta gjetur vlerësimin diku tjetër e bën një femër ... Read More