Tag: Fejzës

Njihuni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës

29/10/2020

Është koha të njiheni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës. Këngëtarja Shkurte Fejza është bërë tre herë vjehërr. Këngëgarja ka tri vajza dhe dy ... Read More

Vajza e Shkurtës me poza provokative, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

19/10/2020

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo. ... Read More

Kështu shkëlqeu reja e Shkurte Fejzës në kanagjegjin e vajzës së Shyhrete Behlulit

30/03/2019

Gresa BehluliShkurte FejzaReja e Shkurte Fejzës, Erza Dana ka shkëlqyer sot në kanagjeqin e kunatës së saj, Gresa Behlulit.Ajo ka qenë bashkë me vjehrrën duke ... Read More

Derisa Shkurta mbante kanagjegjin e vajzës, edhe Shyhretja kishte festë

28/03/2019

Familjet e Shkurtes dhe Shyhreteti organizuan festë në të njëjtën kohë!Përderisa në familjen, Shkurte Fejzës mbahej kanagjegji i vajzës së saj, Gresës, një festë nuk ... Read More

Reja e Shkurte Fejzës, shkëlqen në “konagjeqin” e kunatës

27/03/2019

Reja e Shkurte Fejzës, Erza Dana ka shkëlqyer sot në konagjeqin e kunatës së saj, Gresa BehlulitAjo ka qenë bashkë me vjehrrën duke pritur mysafirët ... Read More