Tag: fejuar

Fejohet ish-futbollisti i Prishtinës, dalin pamjet nga fejesa

25/12/2020

Është fejuar ish-futbollisti i Prishtinës. Liridon Latifi në një ceremoni familjare, ka kurorëzuar sonte me fejesë lidhjen disa vjeçare me vajzën nga Prishtina, Genta Mushica. ... Read More

Dhëndri me orë të tëra në dhomë me vajzën, ja çfarë i bën vjehrri nga Tirana

09/11/2020

Një emigrant i cili prej 3 javësh është fejuar me një vajzë e cila jeton në Tufinë (periferi të Tiranës) duket se është bërë i ... Read More

Jennifer Lopez bëhet bashkë me ish të dashurin Diddy për të mbledhur fonde kundër Covid-19

13/04/2020

Ylli i muzikes e cila aktualisht është e fejuar me ish-lojtarin e bejsbollit, Alex Rodriguez, mori pjesë në një transmetim të veçantë në Instagram, i ... Read More

Fejohet këngëtarja e njohur

09/05/2019

22:32 | 05/09/2019 Hilary Duff është fejuar me Matthew Koma. Çifti Hilary Duff dhe Matthew Koma janë fejuar, këtë gjë e bëri të ditur Duff ... Read More

Edhe pse e fejuar, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Një natë me Lorik Canën

02/04/2019

Edhe pse e fejuar, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Një natë me Lorik Canën Shkenda Dubova ka zgjedhur në mes emrave të njohur. Këngëtarja nga ... Read More

Legjenda e Liverpoolit, Ian Rush fejohet me modelen Carol Anthony që është 22 vjet më e re se ai

05/03/2019

Ian Rush është fejuar me këngëtaren dhe modelen irlandeze, Carol Anthony, me të cilën është në lidhje qe më shumë se pesë vite. 57-vjeçari dhe ... Read More

Ronaldo nuk i ka propozuar akoma Georginas për shkak të angazhimeve të çiftit

06/02/2019

Georgina Rodriguez i ka mohuar spekulimet se është fejuar me Cristiano Ronaldon, por ka pranuar se do të ishte shumë e lumtur nëse futbollisti do ... Read More

Nadal është fejuar dhe do të martohet në vjeshtë

30/01/2019

Rafael Nadal është fejuar me të dashurën e tij, Mery Perello, me të cilën është në lidhje që nga viti 2004. Çifti do të martohet ... Read More