Tag: Fejohet

Fejohet çifti i njohur i showbizit

26/12/2021

Fejohet çifti i njohur Të shtunën (24 dhjetor), këngëtarja 31-vjeçare, Jojo, njoftoi se i fejuari i saj tashmë, Dexter Darden, i ka propozuar. “Përgjithmonë me ... Read More

A do të fejohet me Atdheun, flet konkurrentja e ‘Për’puthen’

25/12/2021

A është në lidhje dhe a do të fejohet me Atdheun. Mbrëmë gjatë puntatës së “Për’puthen” u transmetua takimi i Efit me Samiun. Bruno ishte ... Read More

Rita Ora do të fejohet këtë fundjavë

21/12/2021

Merr bekimin e prindërve, Rita Ora do të fejohet këtë fundjavë Rita Ora dhe Taika Waititi pritet të fejohen në Australi, gjatë festës së Krishtlindjeve. ... Read More

Futbollisti i Kosovës i jep fund beqarisë – fejohet për herë të dytë

12/09/2021

Futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli fejohet për herë të dytë. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, është duke i munguar fushës prej më shumë ... Read More

Greta Koçi i jep fund beqarisë, por kush është djali që ia ka rrëmbyer zemrën?

06/08/2021

Fejohet Greta Koçi, kush është dhëndri? Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi, edhe pse është mjaft aktive në rrjetet sociale me postime nga përditshmëria ajo nuk tregon ... Read More

Gili zyrtarisht bëhet vjehërr, fejohet djali saj

03/06/2021

Fejohet djali i këngëtares Gili. Ditën e sotme (e enjte) është fejuar djali i këngëtares Gili dhe kompozitorit Ilir Berani. Lajmi është bërë i ditur ... Read More

Besian Mustafa i jep fund beqarisë: “Jetuam sa jetuam dhe..”

24/04/2021

Fejohet ish-ministri Besian Mustafa: Jetuam sa jetuam dhe… Ish-ministri i Bujqësisë dhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Besian Mustafa dhe Erolida Januzaj kanë kurorëzuar ... Read More

“Melek” dhe “Halili” fejohen

30/01/2021

Fejohet “Meleku” dhe “Halili”. Aktualisht është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”. Ata të cilët janë ... Read More