Tag: fantastik

Vllaznia mbyll sezonin me trofe, Shkodra feston Kupën e Shqipërisë

31/05/2021

Vllaznia kurorëzon me trofe një sezon fantastik. Flirtuan me titullin kampion, morën duartrokitjet e opinionin sportiv por nuk u ndalën këtu, në Shkodër besuan deri ... Read More

Maldini po e bën Milanin skuadër të madhe, siguron tre transfere me parametra zero

26/05/2021

Maldini fantastik: Milan siguron tre transfere me parametra zero. Gati tre super transferime me parametra zero! Paolo Maldini dhe Ricky Massara kanë filluar të punojnë ... Read More

Milot Rashica shënon kundër Dortmundit

18/04/2021

Rashica fantastik, shënon kundër Dortmundit. Milot Rashica ka shënuar gol kundër Borussia Dortmundit në kaudër të xhiros së 29-të të Bundesligës. Rashica shfrytëzoi një asistim ... Read More

A është kjo Rita?- Sa ndryshe me stilin e ri

26/03/2021

Ajo ka ndryshuar krejt stilin. Rita Ora edhe njëherë ka treguar trupin e saj fantastik derisa ka pozuar me disa fotografi të bukura Ajo duket ... Read More

Këshilla që do iu duhen: Si të përdorni mjaltin që të mos plakeni

26/03/2021

Si të përdorni mjaltin që të mos plakeni. Mjalti është një ushqim fantastik për shëndetin e njeriut. Mjalti i bën mirë organizmit nga jashtë brenda. ... Read More

Ku ka si Maldini? Milan transferon mbrojtësin e La Ligas me kosto zero

03/03/2021

Maldini fantastik: Milan transferon mbrojtësin e La Ligas me kosto zero. Te Milan kanë filluar të punojnë për merkaton e verës dhe Paolo Maldini ka ... Read More

Xavi fantastik edhe si trajner

26/02/2021

Xavi fantastik edhe si trajner, fiton edhe një trofe. Xavi Hernández vazhdon të shkëlqejë si trajner, edhe pse ka relativisht një kohë të shkurtër në ... Read More

Para dulelit me Interit, ylli i Milanit bën një gjest fantastik

21/02/2021

Lojtari i njohur i Milanit me gjest fantastik para duelit me Interin. Sulmuesi i Milanit, Ante Rebic, ishte protagonisti i një gjesti të bukur ditën ... Read More

Vetëm 30 minuta lojë/ Kombëtarja shënon dy gola ndaj Bjellorusisë

18/11/2020

Në minutën e 19-të, Shqipëria arrin të kaloj në avantazh falë një aksion fantastik në krahun e majtë. Memolla hodhi në zonë një kros perfekt, ... Read More

Përdorimi i mjaltit për shëndetin e lëkurës

21/12/2019

Mjalti është një ushqim fantastik për shëndetin e njeriut. Mjalti i bën mirë organizmit nga jashtë brenda. Ai është veçanërisht i dobishëm për lëkurën dhe ... Read More

Në pritje të marrëveshjes finale, “Sport” zbulon klubin e ri të De Ligt

29/04/2019

"Sport" zbulon emrin e klubit të ri të mbrojtësit fantastik të Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt. Matthijs De Ligt është aktualisht një prej futbollistëve më ... Read More

Ndryshohet lista e Juventusit pak orë para ndeshjes me Ajaxin

16/04/2019

Juventus ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes kthyese me Ajaxin. Ndeshja e parë në mes të Juventusit dhe Ajaxit kishte përfunduar 1 me 1, ... Read More