Tag: famshme

Banorët e Big Brother VIP bëjnë dasmë në shtëpi

10/10/2021

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, banorët e Big Brother VIP po gjejnë mënyra të ndryshëm për t’u argëtuar. Njëjtë kanë vepruar ... Read More

Është gati: Publikohen për herë të parë pamjet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania'(FOTO)

27/09/2021

Shtëpia e më e famshme në Shqipëri “Big Brother Albania” po bëhet gati të rihapë dyert për banorët e rinj. Kësaj here banorët do të ... Read More

Publikon foto hot nga pushimet, Tea zbulon të dashurin e saj

06/09/2021

Vajza e cila u bë e famshme nga emisioni, ‘Për’puthe’, Tea Trifoni po kalon pushimet në plazhin e Shqipërisë. Ndonëse, ajo u nda nga Bearti, ... Read More

“Kemi mundësi për më mirë”/ Greg Rama pushime me Dua Lipën

28/07/2021

Dua Lipa është duke shijuar pushimet në jug të vendit. Së bahsku me familjen e saj, këngëtarja e famshme gjendet aktualisht në Ksamil, por duket ... Read More

“Krenare që jam shqiptare”, Dua Lipa i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës “Adopto një Kopsht”, Veliaj: Dhuratë për 300 fëmijë

23/07/2021

Këngëtarja e famshme botërore Dua Lipa, i është bashkuar nismës së Bashkisë së Tiranës, “Adopto një Kopësht”. Ajo ka përzgjedhur Kopshtin numër 42, i cili ... Read More

5 kërkesa të pazakonta që dadot duhet të plotësojnë për tu punësuara nga të famshmit

17/07/2021

21:56 | 16 Korrik 2021 Të jesh dado në një familje të famshme mund të duket një ëndërr e realizueshme. Të udhëtosh me këngëtar ose ... Read More

5 kërkesa të pazakonta që dadot e punësuara nga të famshmit duhet të plotësojnë

15/07/2021

Të jesh dado në një familje të famshme mund të duket një ëndërr e realizueshme. Të udhëtosh me këngëtar ose aktorë, tingëllon si diçka mjaft ... Read More

Shyhrete Behluli merr vaksinën anti-covid, gjesti i saj bie në sy

12/07/2021

Shyhrete Behluli merr vaksinën anti-Covid Këngëtarja e famshme kosovare, Shyhrehte Behluli ka marr vaksinën anti-Covid. Ajo është parë në qendrën e vaksinimit, teksa shihet me ... Read More

Një shqiptar ka sekretin e patateve të skuqura më të famshme të… Brukselit!

11/07/2021

Prej vitesh tashmë një shqiptar i ushqen belgët me patatet e skuqura më të famshme të Belgjikës. Kemal Vuçiterna, i cili drejton një nga dyqanet ... Read More

Tuna dhe Patrisi përfundimisht janë pajtuar, ja ku po i kalojnë pushimet luksoze

07/07/2021

Patris Berisha dhe këngëtarja e famshme Altuna Sejdiu-Tuna, muaj me parë i kishin dhënë fund marteses së tyre. Nuk janë dhënë detaje në lidhje me ... Read More

“A far l’amore comincia tu”, axurrët në fushën e Wembley me këngën e Raffaella Carrà si homazh për ikonën e Italisë

06/07/2021

Për të bërë homazhe ndaj Raffaella Carrà, prezantueses dhe këngëtares së famshme italiane që u nda dje nga jeta, Federata e Futbollit kërkoi dhe mori ... Read More

Foto nga fëmijëria/ Kur kafet i bënte Rita Ora

21/06/2021

Kjo që shihni në foto është sot një ndër këngëtaret më të famshme në botë. Flasim për Rita Orën, që shpesh flet me krenari për ... Read More