Tag: ëstë

Shyhretja befason me ngjyrën e fustani që ka veshur

08/06/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Si 20 vjeçare, Shyhrete Behluli me këtë veshje lë mbrapa edhe vajzat e veta

13/05/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Shyhrete Behlulit i ka dal vera, kështu shfaqet në publik sot

11/05/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Shyhretja del për kafe me burrin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

02/04/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Mevlani deklarohet për Ledjanën, kjo është përgjigja e saj

30/03/2021

Sot në Për’Puthen ëstë transmetuar takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse ... Read More

Shyhretja zbukurohet për 8 Mars, e gjithë vëmendja tek fustani i saj

08/03/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamje kur del për kafe

02/03/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Është në lidhje me Bardhin? Ana tregon të vërtetën

28/02/2021

Ana Lleshi i ëstë përgjigjur disa pyeteje të publikut në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”. Shumica e pyetjeve që publiku kishte shkruar për Anën ishin ... Read More

Djali i Njomzës feston ditëlindjen, Shikoni si e uron Shyhretja nipin

22/01/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nora Gjakova mposhtet në gjysmëfinale, do ta kërkojë të bronztën

11/01/2021

Nora Gjakova ëstë mposhtur në gjysmëfinalen në Doha. Xhudistja pejane është mposhtur nga japonezja Tsukasa Yoshida, e cila fitoi me Ippon. Nora tash do ta ... Read More

Më në fund, Fifi tregon se a është në lidhje

09/01/2021

Fifi ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo. ... Read More

Po transferohet në Real Madrid? Reagon Messi

28/12/2020

Leo Messi thotë se ëstë e pamundur që ai t’i bashkohet Real Madridit. Pasi dështoi për t’u larguar nga Camp Nou në verën që lamë ... Read More