Tag: Eriksen

Mposht Milanin, Inter shkon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

26/01/2021

Eriksen e kualifikon Interin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Milani e ka mundur Interin për të prerë biletën për në gjysmëfinale të Kupës së ... Read More

Ky është problemi që po e pengon rikthimin e Eriksen në Tottenham

16/01/2021

Paga e lartë e Eriksen pengon rikthimin tek Tottenham. Mesfushori danez dëshiron një largim të menjëhershëm nga skuadra e Interit. Paga e lartë e Christian ... Read More

Ylli i madh po largohet nga Interi, afër kthimit në Premierligë

16/01/2021

Lojtari i njohur po largohet nga skuadra e Interit? Christian Eriksen pas largimit nga Tottenham Hotspur nuk e ka gjetur vetën si duhet dhe si ... Read More

Real apo Atletico? – Ku është e ardhmja e Eriksen

02/01/2021

Eriksen i ofrohet Real Madridit dhe Atletico. Christian Eriksen kishte kaluar në Inter janarin e vitit të kaluar, por ai nuk është i përshtatshëm për ... Read More

Kjo është mesfusha e frikshme e Interit

01/01/2021

Eriksen largohet, ja mesfusha e frikshme e Interit. Inter është duke punuar shumë në merkato për të gjetur emrat e rinj në mesfushë ashtu siç ... Read More

Shkëmbim spektakolar, Manchester United – Inter

27/12/2020

Shkëmbim spektakolar: Eriksen në Old Trafford, ylli i United te Inter. Christian Eriksen është njëri nga lojtarët më të përfolur kohët e fundit. Danezi nuk ... Read More

Granit Xhaka në janari transferohet të gjiganit nga Serie A

12/12/2020

Christian Eriksen do të largohet nga Interi në janar, ndërsa destinacione të ardhshme për të mund të jenë PSG-ja, Bayern Munichu ose Arsenali. Nga “revolveristët” ... Read More

Conte jep një deklaratë të papritur për Eriksenin!

06/12/2020

‘Kam raport shumë të mirë me Eriksen’. Trajneri i Interit, Antonio Conte, ka insistuar se ka raporte të mira me mesfushorin, Christian Eriksen, pavarësisht zërave ... Read More

Drejtori i Interit: Eriksen mund të mos luaj më për ne!

28/11/2020

Mesfushori i Interit, Christian Eriksen, nuk do të luaj më për Inter deri në janar ku parashihet edhe transferimi i tij në një skuadër tjetër. ... Read More

Lamtumirë Inter, Eriksen në këtë skuadër

26/11/2020

Eriksen drejt largimit nga Interi, ky mund të jetë destinacioni i radhës Mesfushori i Interit, Christian Eriksen në janar pritet të largohet nga klubi dhe ... Read More

Milan- Eriksen, vjen lajmi i madh

26/11/2020

Conte poshtëron Eriksen: Milani mund t’i japë hakmarrjen e madhe. Milani po mendon për një goditje të madhe për merkaton e janarit. Renditja sigurisht që ... Read More

Milan hyn në garë për dështakun e Interit!

26/11/2020

Agjenti i Christian Eriksen ka filluar të ofrojë klientin e tij të disa ekipe, me AC Milan dhe Arsenal midis klubeve të interesuara. Eriksen ka ... Read More