Tag: Erdhi

Ronela josh me bluzën me dekolte të hapur: “Jam e jotja”

02/04/2021

Këngëtarja publikon fotografi. Ronela erdhi atraktive në fotografinë e fundit. Ronela Hajati është një prej emrave më të komentuar të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Publikohet kënga “Mos shko” nga Dafina Zeqiri dhe Yll Limani, vëmendje merr pamja e Dafinës

26/12/2020

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani publikojnë duetin e ri “Mos shko”. Sot erdhi në treg bashkëpunimi më i ri nga Ylli dhe Dafina. Para pak ... Read More

Kapiteni i Milanit zbulon se çfarë ndryshoi Pioli te Rosonerët kur mbërriti

24/12/2020

Romagnoli zbulon se çfarë ndryshoi Pioli te Milani kur mbërriti! “Aty erdhi kthesa”. Kapiteni Alessio Romagnoli u intervistua nga Sky Sport pas ndeshjes në “San ... Read More

Patrisi i bën ‘diss’ Tunës, publikon video me djalin duke e quajtur kështu

07/12/2020

Ditëve të fundit është përfolur mjaftë çifti Patris e Tuna. E gjithë kjo erdhi pasi Tuna ia ndërroj mbiemrin djalit duke e kthyer në mbiemrin ... Read More

Tronditet bota e futbollit: Vdes Diego Armando Maradona

25/11/2020

Maradona ka vdekur si pasojë e një arresti kardiovaskular në shtëpinë e tij në Tigre. Vdekja erdhi pasi ai bëri një operim në kokë. Pas ... Read More

“Këto këpucët i ke veshur tre herë”, Bora Zemani i jep komentuesit përgjigjen epike

17/11/2020

Bora Zemani këtë sezon erdhi si moderatore e emisionit  ‘Përputhen’. Në daljet e saj televizie, ajo shfaqet gjithmonë e kuruar. Bora ndan shpesh foto me ... Read More

Probleme me policinë për Dua Lipën/ Theu rregullat e COVID, ndërpriten xhirimet

16/10/2020

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka ... Read More

Mediet zvicerane e çojnë në qiellin e shtatë Edon Zhegrovën: Baseli ka ‘Messin kosovar’

07/11/2019

Fatkeqësisht, i riu, pasi erdhi në Basel nga klubi belg Genk gjysmë viti më parë, rrallëherë tregoi potencialin e tij. Një lojë futbolli nuk është ... Read More

Rastësi e frikshme: Pesha, ora dhe data e lindjes së fëmijës përkon me përvjetorin e ngjarjes historike

18/09/2019

Një nënë amerikane e ka përshkruar vajzën e saj si një mrekulli, pasi vogëlushja erdhi në jetë në përvjetorin e sulmeve të 11 shtatorit në ... Read More

Modelja shqiptare filmon trupin nga afër në plazh, nuk lë vend për imagjinatën

13/06/2019

20:43 | 06/13/2019 Françeska Jaçe ka ngritur edhe më shumë temperaturat nga plazhi. Françeska Jaçe po erdhi tejet e ‘nxehtë’ në imazhet e reja, të ... Read More

Si t’i shpëtoni një sulmi nga i nxehti

13/06/2019

Vera erdhi! Moti i nxehtë dhe temperaturat përvëluese do të na shoqërojnë gati se çdo ditë. Mirëpo nganjëherë ekspozimi ndaj diellit dhe këtyre temperaturave të ... Read More

Istrefi: Mjekët u përpoqën gjysmë ore të kthejnë në jetë malazezin i cili ishte i ftuar në një tryezë në Prishtinë (Video)

23/05/2019

Nga Mali i Zi erdhi në Kosovë me ftesë të organizatës “Balkan Forum” për të marrë pjesë në tryezën rajonale ku do të diskutohej për ... Read More