Tag: emisonin

Shpat Kasapi refuzon të urojë Afërdita Dreshajn për bebin: Nuk dua të flas për të

16/11/2020

Këngëtari Shpat Kasapi, ka qenë i ftuar në emisonin “Shiko Kush LUAN”, ku dhe ka zbuluar se ai dhe partnerja e tij shumë shpejt do ... Read More

Shifra marramendëse, ja sa paguhet Robert Berisha për një koncert

19/02/2020

Këngëtari i njohur, Robert Berisha i ftuar së fundmi në emisonin “3shat”, rrëfeu më shumë rreth jetës së tij private por edhe atë profesionale. Ndër ... Read More