Tag: Emisioni

Del në shesh e vërteta për konkurrentin më të ri nga Gjakova në emisionin “Përputhen”

27/11/2020

Zbulohet e vërteta për konkurrentin më të ri në emisionin “Përputhen”. Emisioni “Përputhen” është njëri ndër emisionet më të shikuara të momentit. Para dy ditësh ... Read More

Fationi me deklaratë të papritur për Anën, pasi ajo u largua nga emisioni për shkak të tij

23/11/2020

U largua nga emisioni për shkak të tij, Fationi bën deklaratën e papritur për Anën. Moderatorja Bora Zemani njoftoi këtë të hënë se Ana e ... Read More

Shqipe Hysenaj bën deklaratën e papritur për konkurrentët e “Për’puthen”: Dy vajza janë të lidhura jashtë

23/11/2020

Emisioni “Për’puthen” është kthyer në emisionin më të ndjekur e të komentuar të këtyre javëve dhe ka nxitur debate të shumta në media e rrjete ... Read More

“Se kam patur kurrë shoqe”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbana Osmanin: S’i heq as presjen! Luana “më preu” fjalën

18/11/2020

Pasi deklaroi tek emisioni i Luanës “Shiko kush luan” se me Arbana Osmanin nuk kishte shumë shoqëri, Albana Osmani sqaron deklaratën e saj. “Ajo që ... Read More

Romeo dhe Donaldi vijnë me një emision të ri, ja moderatorja seksi që do jetë krah tyre

02/10/2020

Pasi u mbyll emisioni i tyre “Treshat”, Romeo dhe Donald Veshaj nuk heqin dorë nga ekrani. Bëhet me dije se dy vëllezërit binjak do të ... Read More

“Sa kam shalën ti je i gjithi”/ Sherr tek “Përputhen” Arisin: S’ta jap luksin të bësh protagonisten, s’je femër…

10/09/2020

Kanë nisur përplasjet tek emisioni “Përputhen”, ku çiftet njihen me njëri-tjetrin. Arisi u prezantua dhe kërkoi që të shfaqte natyrnë e tij të veçantë, teksa ... Read More

Reperi Majk flet për ditët e izolimit gjatë pandemisë: Rashë në depresion

08/07/2020

Reperi i njohur Majk teksa është intervistuar nga emisioni ‘Edicioni Veror 2020’ është shprehur se periudha e izolimit, për shkak kjo të përhapjes së COVID-19 ... Read More

Jeta në karantinë/ Astrologia Meri jep këshilla për të gjitha shenjat e horoskopit

04/04/2020

Sapo kemi hyrë në muajin Prill dhe ashtu si çdo fillim muaji, emisioni “Rudina” ndalet tek parashikimi i yjeve për secilën shenjë të horoskopit.Si pritet ... Read More

Drejtuesi i Bandës në RTSH: Po të mos ishin dy mercenarë në juri, Elvana do kishte fituar Festivalin

20/02/2020

Mario Deda i ftuar tek emisioni “Vizioni i Pasdite” ka folur edhe njëherë për fituesen e Festivalit të RTSH. Drejtuesi i Bandës së RTSH-së ka ... Read More

5 ushtrimet për një bark të formësuar

23/12/2019

Emisioni i mëngjesit në T7, #gjesi, çdo javë ju sjell këshillat dhe ushtrimet e fundit të fitnesit në kuadër të rubrikës “Fitnesi”.Këtë jave, Artori nga ... Read More

Gramoz Berisha i mbijetuari i masakrës së Suharekës rrëfen historinë ku mbetën të vrarë mbi 50 njerëz

18/05/2019

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” i ka kushtuar një vemendje të veçantë edhe këtë sezon luftës së Kosovës, për të mos harruar njerëzit ... Read More

Shqipëri, mishi i kafshëve me brucelozë dhe tuberkuloz përdoret për ushqimin e të burgosurve

30/04/2019

  Pas problematikës së hedhjes së lopëve dhe të brendshmeve të tyre në landfillin e Lushnjes, gazetarët e emisioni “Fiks Fare” shkuan në thertore, e ... Read More