Tag: emision

Anita Haradinaj prezantuese në Shqipëri, mësohet formati që do të drejtojë

28/08/2021

Një emision mjaft i suksesshëm në Kosovë, pritet të nisë transmetimin së shpejti edhe në Shqipëri. Bëhet fjalë për programin argëtues “VIP Dado” dhe produksioni ... Read More

E papritur: Antonela “e tradhton” Atdheun, del për darkë me Fationin

28/04/2021

Konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berishaj, kohë më parë kërkoi rikthimin në emision të konkurrentit nga Kosova, Atdhe Xheravina. Pas rikthimit të tij, dyshja zhvilluan ... Read More

Më në fund, Jasmina deklarohet se është në emision vetëm për Andin

09/04/2021

Jasmina deklarohet se është në emision vetëm për Andin. Jasmina u deklarua ekskluzivisht për Andin. Edhe puntanta e sotme në “Përputhen” u zhvillua me përplot ... Read More

Djaloshi nga Kosova i bën ‘llugë’ dy shoqet në Përputhen

01/03/2021

Sara nuk ka pranuar të futet sot në emision, dhe duket se arsyeja është shmangja e përballjes me Jasminën, pas takimit që pati me Andin. ... Read More

Shpërthen Ana, heq këpucën dhe godet Bledi Manen në emision

21/02/2021

Ana heq këpucën dhe godet Bledi Manen në emision. Ana, ish konkurrentja e Për’puthen ishte në rubrikën “Trotuar” në E diell, nuk ka hezituar që ... Read More

Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë, e ftuara i largohet në mes të emisionit

27/01/2021

Të papriturat mund të jenë tepër të zakonshme në një emision që transmetohet drejtpërdrejt. Diçka e ngjashme i ka ndodhur edhe Bieta Sulos ditën e ... Read More

U tha se e la Tean, Andi i “Përputhen” rikthehet në emision

17/01/2021

Andi i “Përputhen” rikthehet në emision. Andi Shehi duket se ka vendosur të rikthehet në emision. Në emisionin e e disa ditësh më parë, moderatorja ... Read More

Letra e partnerit emocionin Leonorën: Prej nëntë vitesh jemi bashkë

02/01/2021

Leonora Jakupi emocionohet nga letra e partnerit që ia dërgoi në emision: Prej nëntë vitesh jemi bashkë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është shprehur ... Read More

Ish-banorja e BB ironizon Anën dhe mbron Arjonit: As vetë se kuptova si e zuri gjumi, ishalla s’më denoncon

15/12/2020

Fotoja kompromentuese mes Arjonit dhe Anës është bërë temë diskutimi jo vetëm në emision por dhe në rrjete sociale apo dhe media. Së fundmi, ka ... Read More

Po, po me Fationin, Sindi merr puthjen e saj të parë në jetë në emision live

12/12/2020

Sindi merr puthjen e saj të parë në jetë në emision live. Më në fund Sindi dha puthjen e saj të pare dhe ishte me ... Read More

Arjan Konomi përlotet live në emision, “ia kisha borxh”

12/12/2020

Arjan Konomi përlotet në emision. Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në spektaklin e argëtimit “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana ... Read More

Ky politikan shqiptar i propozi moderatores së njohur ‘live’ në emision

24/10/2020

Politikani i propozon moderatores shqiptare ‘live’ në emision. Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. ... Read More