Tag: Emina

Pamjet nga festa surprizë/ Vogëlushi i Emina Çunmulajt vjen në shtëpi, ja pritja madhështore që i bëhet

21/09/2021

Pak ditë më parë, Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj, Sam Nazarian u bënë prindër për herë të tretë. Emina solli në jetë një djalë, ... Read More

“Jeta e një nëne”, Emina Çunmulaj flet hapur për shqetësimet e saj pas lindjes së djalit

17/09/2021

Më 14 shtotor, Emina Çunmulaj e bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, janë bërë prindër për herë të tretë. Dyshja janë bekuar me një djalë, të ... Read More

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

14/09/2021

Modelja shqiptare është bërë nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave, Emina Çunmulaj ka sjell në jetë fëmijën e saj të tretë. Çunmulaj solli ... Read More

Në pritje të ëmbël, Emina Cunmulajn e gjen ditëlindja në spital

14/09/2021

Këtë vit, modelen e njohur, Emina Cunmulaj e ka gjetur ditëlindja në spital. Shkak janë bërë kontraksionet e lindjes. Përmes një video të postuar, modelja ... Read More

Pak javë para lindjes, kështu duket barku i Emina Cunmulajt

20/08/2021

Emina Cunmulaj thotë se edhe pak javë i kanë mbetur në lindjen e fëmijës Modelja e njohur së shpejti do bëhet nënë për herë të ... Read More

Çdo ditë festë në familjen e Emina Çunmulajt! Gocat gëzojnë me të atin para se vëllai të vijë në jetë!

24/07/2021

Bashkëshorti i Emina Çunmulajt festoi ditën e djeshme ditëlindjen në ditën e veçantë të tij nuk kishte si të mungonte një dedikim nga bukuroshja shqiptare ... Read More

Emina Çunmulaj tregon se si e mirëpret Gjyste Vulaj

29/05/2021

Kështu e pret Gjystja modelen Emina Çunmulajn në shtëpi. Emina Çunmluaj këto ditë ka vendosur t’i kalojë me pushime në vendlindjen e saj në Ulqin. ... Read More

Ditëlindja e Mias i gjen në Mal të Zi, por Emina e sjell Amerikën edhe në fshat

23/05/2021

Emina Cunmulaj i preku të gjithë me urimin për të bijën Mia kur postoi momente nga lindja e sa e sa detaje të tjera prekëse. ... Read More

“Jemi kaq të emocionuar”, Emina Çunmulaj  në pritje të ëmbël për herë të tretë

12/04/2021

Modelja e njohur shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë. Lajmin e ka bërë me dije ... Read More

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë, zbulohet gjinia e foshnjës

11/04/2021

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë. Modelja e njohur, Emina Cunmulaj, është ndër më të pëlqyerat ndonjëherë. Ajo për vite të tëra jeton në ... Read More

Emina Çunmulaj kujton kohën e vështirë nga lufta në Kosovë: Këto imazhe i shihnim çdo ditë në televizor

18/02/2021

Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi, modelja ka kujtuar periudhën e vështirë gjatë luftës ... Read More

Emina ndërton shtëpi në Mal të Zi: Sipas traditës ar në themel dhe një qingj të pjekur

01/11/2020

Edhe pse vitesh jeton në SHBA, ajo kurrë nuk harron tokën e saj. Emina Cunmulaj na i tregon shpesh dashurinë që e ka për vendlindjen, ... Read More