Tag: Elseid

Napoli e hedh në gjyq Elseid Hysajn

01/08/2021

Elseid Hysaj në telashe, Napoli e hedh në gjyq për rebelimin e vitit 2019. Përvoja e Elseid Hysajt te Lazio nuk filloi shumë mirë. Së ... Read More

Elseid Hysaj përsëri në telashe, Napoli bën lëvizjen e papritur duke e hedhur në gjyq. Ja çfarë pritet të ndodhë

31/07/2021

Problemet për Elseid Hysajn si duket nuk do të mbarojnë kurrë. Pasi shkëputi kontratën me Napolin, dhe u trasnferua te Lacio gjatë prezantimit para shokëve ... Read More

“Bella Ciao” ‘fundos’ Hysajn, mbrojtësi kuqezi në “shënjestër” të fansave të Lazios: Të largohet, më mirë të luajmë me 10 lojtarë (VIDEO)

18/07/2021

Kapiteni i kombëtares, Elseid Hysaj, e ka nisur në mënyrën jo të duhur aventurën e tij te Lazio. Mbrojtësi, është vendosur në “shënjestër” të kritikave ... Read More

Elseid Hysaj nuk ka të ndalur, pas Lambos, shton një koleksionin e tij edhe një bishë tjetër

25/06/2021

Pas Lambos, Hysaj ble Ferrari. Elseid Hysaj është i fiksuar pas supermakinave. Së fundmi mbrojtësi i kombëtares shqiptare, ka postuar një foto me Ferrari në ... Read More

Punë e kryer, Hysaj transferohet të gjiganti evropian

23/06/2021

Elseid Hysaj është afër të ribashkohet me ish-trajnerin e tij, Maurizio Sarri. Futbollisti shqiptar, Elseid Hysaj, është afër të transferohet tek Lazio ku do të ... Read More

Hysaj po transferohet te rivali i Napolit

21/06/2021

Hysaj pritet t’i bashkohet Lazios. Elseid Hysaj zgjedh Lazion, është i bindur për këtë eksperti i futbollit në Itali Alfredo Pedulla i cili raporton se ... Read More

Hysaj akord me Lacion, pritet vetëm zyrtarizimi

21/06/2021

Lajm i bujshëm nga Italia, Elseid Hysaj akord me Lacion. “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se mbrojtësi i Kombëtares, do të vijojë karrierën në klubin kryeqytetas, ... Read More

Gjigantët evropianë fërkojnë duart për Elseid Hysajn

22/05/2021

Elseid Hysaj do të jetë kontratë pa kontratë më 30 qershor, me mediat që kanë shkruar sot se megjithatë Aurelio de Laurentis ka vendosur që ... Read More

Zhvillime të papritura, Hysaj po transferohet në Atletico Madrid

03/05/2021

Atletico Madrid ia vë syrin Elseid Hysajt. Atletico Madrid është prapë në ndjekjen e mbrojtësit shqiptar, Elseid Hysaj, për një transferim të mundshëm te skuadra ... Read More

Hysaj nuk e sheh më vetën te Napoli, alarmon gjigantët evropianë

30/04/2021

Kontrata e Elseid Hysajt me Napolin përfundon në fund të sezonit dhe është çështje thuajse e mbyllur largimi i tij nga klubi, ku u transferua ... Read More

“Bombë” në Itali: Hysaj në Milan, zbulohen detajet

05/04/2021

Eksperti i merkatos, Alfredo Pedulla, sot ka publikuar lajmin se Elseid Hysaj dhe Milani janë shumë pranë një akordi. “Elseid Hysaj mbetet një emër i ... Read More

Formacioni i Napolit kundë Sassuolos, titullarë Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj

03/03/2021

Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin. Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Napolit. Nga minuta e parë, është hedhur sërish ... Read More