Tag: ‘Elbasan

Ky është klubi i ri i Elbasan Rashanit

24/01/2021

Elbasan Rashani bëhet me ekip të ri. Futbollisti i Kosovës, Elbasan Rashani ka vendosur të largohet nga Norvegjia dhe destinacioni i tij i ardhshëm do ... Read More

Shqipëria mposhtet përsëri nga Turqia

23/03/2019

Tjetër humbje e Shqipërisë me Turqinë, këtë herë në “Elbasan Arena” në sfidën e 21-vjeçarëve në eliminatoret e Euro 2021. Formacioni i Alban Bushit u ... Read More

Aksident me vdekje në Elbasan, makina përplas 24-vjeçarin dhe largohet

13/02/2019

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Metalurgji. Në fshatin Katund i Ri, një mjet i paidentifikuar ... Read More

Bora zbardhë Shkodrën, Elbasanin e Gjirokastrën

09/01/2019

Reshjet e borës kanë zbritur deri në Shkodër, Lezhë dhe Elbasan. Gjatë natës ka rënë borë edhe në Tiranë, por pas një ore gjithçka është ... Read More