Tag: ekranit

Fatma Methasani: Prindërit s’e besojnë akoma dot që jam bërë mami, shtatori më rikthen në…

11/04/2021

Fatma Methasani është një nga emrat më të dashur të ekranit, prej një vit ajo është i kushtuar rritjes së djalit të saj Noah duke ... Read More

‘Mendova se ishte nusja ime’, Fero e ngatërroi Arbenitën me këtë modele të famshme

05/04/2021

Arbenita Ismajli është një ndër personazhet më tërheqës të ekranit, të cilën e kanë krahasuar shpeshherë me modelen e famshme amerikane, Kendall Jenner. Në fakt, ... Read More

Pyetet a do të rikthehet në televizion, kjo është përgjigja e shkurt e Elita Rudit

18/03/2021

Elita Rudi tregon se a do të rikthehet në televizion Moderatorja e njohur ka kohë që i ka munguar ekranit. Pas lindjes së djalit Zërit, ... Read More

I ofruan drogë në vend të parave në koncert! Ermal Fejzullahu rrëfen situatën e pazakontë

10/03/2021

Këngëtari Ermal Fejzullahu është padyshim një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Së fundmi i ftuar në emisionin “Ndryshe” në “Top Albania Radio”, ... Read More

‘’Nga dobësimi më ishte…’’, Rudina Dembacaj tregon operacionin e vetëm plastik që ka bërë

24/01/2021

Moderatorja Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më ... Read More

Klea Huta plot sharm dhe elegancë në natën tiranase

01/12/2020

Klea Huta është kthyer padyshim në një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Me sharmin dhe elegancën e saj, ndonëse ka vetëm pak muaj ... Read More

Luana shfaqet provokuese, ekspozon gjoksin në këmishën e zbërthyer

14/11/2020

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është një prej emrave më të komentuar të ekranit, si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private. Moderatorja është shumë ... Read More

Dojna Mema ndan kujtimin më të bukur nga babai i saj i ndjerë: Një shpirt për katër

05/11/2020

Moderatorja e dashur e ekranit Dojna Mema ka humbur njeriun më të shtrenjtë për të , babain 11 muaj më parë, duke lënë pas një ... Read More

Moderatorja flet për largimin nga ‘Pop Culture’: Gjithçka ka një fillim dhe një fund

08/09/2020

Janë të shumtë figurat e njohur të ekranit të ‘Top Channel’ të cilët janë larguar gjatë sezonit veror. Mes tyre është edhe moderatorja Dojna Mema. ... Read More

Vetëm 49 vjeç, ndahet nga jeta një ndër prezantuesit më të njohur të ekranit

14/07/2020

Ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare një nga prezantuesit më të njohur të ekranit. Të gjithë ju ka rastisur qoftë edhe një herë të vetme ... Read More

Rikthehet Aida Shtino: Në politikë u futa për të gjetur njerëzit e humbur

06/06/2020

Prej shumë vitesh Aida Shtino i mungon ekranit. Moderatorja që pas mbylljes së emisionit “Njerëz të humbur” iu dedikua politikës, duke zgjedhur një profil të ... Read More

Grida Duma rrëfen sesi po e kalon kohën në karantinë: Frika është mjet mbrojtës

14/03/2020

Shumë qytetarë dhe persona të njohur të ekranit janë mbyllur këto ditë në shtëpi, pas masave shtrënguese të marra nga qeveria me qëllim frenimin e ... Read More