Tag: Eden

Hazard do të mungojë kaq ndeshje te real Madrid

30/11/2020

Mësohet sa do të mungojë Hazard. Futbollisti i Real Madrid, Eden Hazard, lëshoi fushën në ndeshjen e fundit të kundër Alaves në kuadër të xhiros ... Read More

Hazard mungon ndaj Anglisë dhe Danimarkës, shkak koronavirusi

14/11/2020

Hazard mungon ndaj Anglisë dhe Danimarkës. Ylli i Real Madridit, Eden Hazard nuk do t’i bashkohet Kombëtares së Belgjikës për ndeshjet e nëntorit në kuadër ... Read More

Zbulohet plani i Real Madridit për të infektuarit Hazard, Casemiro dhe Militao

12/11/2020

Plani i Real Madridit për të infektuarit Hazard, Casemiro dhe Militao. Eden Hazard, Casemiro dhe Eder Militao, të gjithë po mbahen të izoluar në shtëpinë ... Read More

Hazard përsëri shfaq probleme, shqetësime për Real Madridin

04/11/2020

Shqetësime për Real Madridin, Hazard përsëri shfaq probleme. Eden Hazard u kthye në fushë pas një kohe të gjatë dhe mbrëmë ishte titullar kundër Interit ... Read More

A është Eden Hazard gati për të startuar, flet trajneri i Real Marid

26/10/2020

Ylli i Real Madrid, Eden Hazard është gati për të luajtur ndeshjen e parë këtë sezon. Zinedine Zidane nuk ka treguar nëse belgu do të ... Read More

Azpilicueta ka një mesazh për Hazardin

23/05/2019

23:58 | 22 Maj 2019 23:58 | 22 Maj 2019 Cesar Azpilicueta shpreson që Eden Hazard të qëndrojë te Chelsea sa më gjatë që është ... Read More

“Askush nuk mund ta refuzojë Real Madridin”

11/05/2019

9:42 | 11 Maj 2019 09:42 | 11 Maj 2019 Ruud Gullit shpreson që Eden Hazard të qëndrojë te Chelsea, por e sheh të vështirë ... Read More

“Vetëm Messi dhe CR7 mund ta zëvendësojnë Hazardin te Chelsea”

04/05/2019

10:06 | 4 Maj 2019 10:06 | 4 Maj 2019 Wayne Bridge ka thënë se Chelsea do të ketë të pamundur të zëvendësojë Eden Hazardin, ... Read More

Hazard: Dua të luaj në Ligën e Kampionëve

28/04/2019

Eden Hazard e ka komentuar barazimin ndaj Manchester United në Old Trafford. Chelsea barazoi 1 me 1 ndaj Manchester United, ndërsa Eden Hazard ka thënë ... Read More

10 asistuesit më të mirë të Evropës

27/04/2019

Eden Hazard është lojtari me më së shumti asistime këtë edicion në pesë ligat kryesore. Ylli belg, kryeson listën me 13 asistime. 28 vjeçari ka ... Read More

Zbulohet paga e Hazard te Real Madrid

25/04/2019

Transferimi i Eden Hazard te Real Madrid është punë e kryer. Eden Hazard do të transferohet te Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Ylli ... Read More

Chelsea e ka gjetur zëvendësuesin e Hazard

22/04/2019

12:26 | 04/22/2019 Chelsea e di se në fund të këtij sezoni do ta humbet Eden Hazardin. Chelsea është duke e kërkuar qysh nga tani ... Read More