Tag: ecën

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara

14/04/2021

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur. Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ... Read More

Capello tregon problemin e Milanit

27/02/2021

Capello tregon problemin e Milanit: E kam menduar gjatë dhe kam dalluar pse nuk po ecën. Fabio Capello, nga studiot e “Sky Sport” ka folur ... Read More

Diaz e do Milanin, i vendos kusht Real Madridit

16/11/2020

Brahim Diaz i vendos kusht Real Madridit. Brahim Diaz po ecën vërtet mirë me fanellën e Milanit. Sa herë është thërritur në apel nga trajneri ... Read More

Prishtinasja me të dashurin në mes të sheshit, njerëzit vënë duart në kokë…

31/10/2020

Në një fotografi te shkrepur tregohet një vajzë, e cila ecën në rrugët e kryeqytetit të Kosovës dhe tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Vajza ... Read More