Tag: dyshja

I dashuruar me Gentën dhe me vendin tonë. Partneri turk i këngëtares bën tatuazh shqiponjën dykrenore

16/01/2021

Genta Ismajli dhe Usta po shijojnë një histori të bukur dashurie. Dyshja shfaqet kudo e pandarë, duke na dëshmuar një ndjenjë të fortë. Duket se ... Read More

Loredana i kënaq zemrën Mozzikut, e mban mbiemrin e tij

28/12/2020

Loredana e mban mbiemrin e Mozzikut. Dyshja simpatike kanë arritur të ribashkohen pas disa muajve ndarje. Duke i bashkuar vajza e tyre Hana, ata kanë ... Read More

Nuk do t’i njihni Stupcat me këto foto me grim

27/12/2020

“Stupcat” postojnë një tjetër foto me grim, nuk do t’i njihni. Dyshja e Stupcave, Vedat Bajrami e Mensur Azemi, kanë publikuar një fotografi ku duken ... Read More

Almeda tregon foton e parë me ‘Çënarin’

25/12/2020

Almeda ka ndarë foton e parë me Tolgahanin. Dyshja e njohur, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar të mediave ... Read More

Shpat Kasapi zyrtarizon lidhjen me partneren e tij, Selvijen (FOTO)

25/12/2020

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Dyshja organizuan një ceremoni private me familjarët e tyre dhe kanë ... Read More

Sara dhe Ledri shijojnë shëtitjen e parë me Poem Blu

23/12/2020

Dyshja e dashur për publikun, Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh, dhe duket se tashmë ... Read More

Në pritje të ëmbël, Andrra Destani zbulon kur mund të vijë në jetë djali

22/12/2020

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja e dashur për publikun janë në pritje të një djali dhe Ansi ... Read More

Sa bukur! Alfio, Fatma dhe Noah zbukurojnë shtëpinë për festat e fundvitit

30/11/2020

Në shtëpinë e Alfios dhe Fatmës ka trokitur atmosfera e festave të fundvitit. Dyshja i ka kushtuar sot plot tre orë zbukurimit të pemës, së ... Read More

Almeda dhe Tolgahan,së shpejti prindër për herë të dytë (FOTO)

25/11/2020

Dyshja e njohur, ish-Missi shqiptar Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman do të bëhen sërish prindër. Lajmin e ka bërë të ditur ... Read More

“Më plasën ujërat”, Sara Hoxha i bën një “prank” Ledri Vulës, ja reagimi i reperit

25/11/2020

Dyshja e dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha priten të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Dyshja  do të mirëpresin një ... Read More

“Pse shpërfytyroheni me zor?”, Vesa Luma i jep përgjigjen epike ndjekëses që e akuzoi për ndërhyrje kirurgjikale

21/10/2020

Këngëtarja Vesa Luma dhe Big Basta janë shpërngulur prej kohësh në Zelandën e Re. Dyshja është gjithmonë aktive në rrjete sociale ku ndajnë me ndjekësit ... Read More

Marina bëhet zyrtarisht ambasadore e markës së njohur: Jashtëzakonisht e lumtur

17/10/2020

Dyshja e njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca u përfolën për pushimet e tyre luksoze në Itali, mirëpo moderatorja ka zbuluar arsyen e vërtetë të ... Read More