Tag: dyshimet

Loredana po bëhet sërish nënë, me këtë pamje “konfirmon” shtatzëninë e dytë

31/03/2021

Prej javësh përflitet se Loredana është në pritje të fëmijës së saj të dytë, si fillim dyshimet e ndjekësve ishin pasi këngëtarja publikoi një foto ... Read More

Bylis-Tirana e trukuar? Komisioni i Etikës nuk mblidhet, ja pse

22/07/2020

Nuk do të zhvillohet mbledhja që ishte planifikuar ditën e sotme në lidhje me dyshimet e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës, mes Bylisit dhe ... Read More

Del autopsia, ja pse vdiq aktori i “Twilight” dhe partnerja e tij

02/06/2020

Të gjitha dyshimet janë vërtetuar, Boyce dhe partnerja, Natalie Adepoju, kanë humbur jetën për shkak të lëndëve narkotike. Aktori i famshëm i filmit “Tëilight” Gregory Tyree ... Read More

Agron Llakaj dyshon se e ka kaluar COVID-19 që në janar: Kisha temperaturë dhe mezi merrja frymë

07/05/2020

Personazhe të njohur në vend kanë shprehur dyshimet e tyre se koronavirusin mund ta kenë kaluar më parë. Së fundmi edhe aktori i humorit Agron ... Read More

Kush stresohet, ka më shumë gjasa që të sëmuret nga kanceri?

04/05/2019

Shpesh krijohet konfuzion me atë se çfarë e shkakton një tumor: nganjëherë dyshimet janë legjitime, ndonjëherë jo Disa studiues, janë përpjekur gjatë viteve për t’iu ... Read More

Justin Bieber bashkon forcat me yllin britanez për projektin e rradhës?

30/04/2019

Lindin dyshimet për një bashkëpunim mes Bieber dhe Ed Sheeran. Justin Bieber në fotografinë e postuar në llogarinë e tij në Instagram ka shtyer ndejkësit ... Read More

Referimi skandaloz në NBA: Plasin dyshimet mbi gjyqtarin, ai ishte tifoz i Durant?

29/04/2019

Referimi skandaloz në NBA: Plasin dyshimet mbi gjyqtarin, ai ishte tifoz i Durant? Pas ndeshjes së parë ndërmjet kampionëve në fuqi, Golden State Warriors, dhe ... Read More

Mbyllet rrethi i hetimeve për grabitjen në Rinas, antimafia ngrin pasuritë e Muratajt

22/04/2019

Nëse dyshimet se grabitësi i parave në pistën e aeroportit të Rinasit, Admir Muratajt është vrarë nga shokët e tij po bëhen gjithnjë e më ... Read More

Dëshmitarët rrëfejnë momentin e gjetjes së trupit të pajetë të hoxhës në Pejë (Video)

12/04/2019

Një imam ka vdekur në afërsi të Xhamisë në fshatin Novosellë të Pejës. Dyshimet e para janë për shkak të energjisë elektrike, megjithatë Policia po ... Read More

Veljanovski përçan koalicionin LSDM-BDI!?

25/02/2019

25 Shkurt 2019 / 18:30 Trajko Veljanovskit nuk i merret imuniteti i deputetit. I gjykuari mbi dyshimet për organizimin e 27 prillit të përgjakshëm, do ... Read More

Drenori: Dyshoj se Ramiz Lladrovci ka qenë në dijeni për policin për ngacmim seksual edhe të një zyrtareje komunale

07/02/2019

Asambleisti i Komunës së Drenasit, Xhavit Drenori, ka shprehur dyshimet se kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka qenë në dijeni lidhur me veprimet e policit, ... Read More

VMRO-ja kërkon përgjegjësi për festën e NATO-s

16/08/2018

16 August 2018 / 15:24 VMRO-DPMNE shpreh dyshimet e saja në lidhje me harxhimet e manifestimeve me rastin e marrjes së datës për në NATO. ... Read More