Tag: dyshim

Si e humbi Elvana Gjata personin që i dha gjithçka?

30/04/2021

Elvana Gjata pa dyshim që di të këndoj, por jo më mirë se këngëtare të tjera me të cilat kë garuar tek shou i talentëve ... Read More

Milan- Tomori, vjen lajmi i madh

25/03/2021

Duket se nuk ka dyshim që Milan bëri mirë që vuri bast për Fikayo Tomori në tregun e transferimeve në janar 2021. Pasi mundësia për ... Read More

Pas fitores ndaj Tottenham, City merr një lajm shumë të keq

13/02/2021

Lëndohet Gundogan, në dyshim për Champions League. Mesfushori i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan është lënduar në ndeshjen e së shtunës ndaj Tottenhamit. Mesfushori gjerman ishte ... Read More

Lajm i keq për Real Madridin, Hazard lëndohet përsëri

03/02/2021

Eden Hazardi është lënduar përsëri. Hazard është në dyshim për ndeshjen e Ligës së Kampionëve të Real Madridit kundër Atalantas pasi që vuan nga një ... Read More

Astronauti paguhet me këtë shifër të parave

03/02/2021

Të jesh astronaut pa dyshim mund të jetë një profesion shumë i bukur dhe mjaft interesant. Por sa paguhet një astronaut? Sipas të dhënave publike, ... Read More

Edi Reja mund të marrë drejtimin e Napolit

28/01/2021

Pa dyshim që skuadra e Napolit po kalon momente të vështira në kampionat. Në Itali po raportohet se Gatuzo është në rrezik shkarkimi nga posti ... Read More

Nora pajtohet me Robertin. Ja çfarë e ‘tradhtoi’ dyshen e famshme

23/01/2021

Nora dhe Roberti janë, pa dyshim, një nga dyshet më të dashura për publikun. Ndonëse çifti është ndarë prej vitesh, publiku i sheh ende si ... Read More

Momenti qe Vedat Muriqit duhet ta shfrytëzojë

05/01/2021

Sulmuesi Ciro Immobile është në dyshim që të paraqitet të mërkurën ndaj Fiorentinës. Lazio nuk mund të llogarisë në shërbimet e Joaquin Correa dhe Mohamed ... Read More

Dybala – Juventus, ndodh me e keqja

10/11/2020

Ngecin bisedimet mes Juves e Dybalas. E ardhmja e Paulo Dybalas te Juventusi mbetet në dyshim. Sulmuesi argjentinas tash e disa kohë ka nisur bisedimet ... Read More

Arsyet e fshehta përse po shtoni në peshë – Kujdesi që ju duhet

24/05/2020

Kryefjala e shumë sëmundjeve që prekin globin çdo ditë e më shumë është pa dyshim pesha e tepërt dhe kequshqyerja. Ky është një fakt që ... Read More

Ndikimi i diabetit tek stomaku dhe tretja e mirë, ja çfarë duhet të dini

06/02/2020

Një ndër sëmundjet më të përhapura të globit pa dyshim që është diabeti. Shifrat e personave të prekur me të janë rritur thuajse si një ... Read More

Nëse vuani nga dhimbjet e kokës, mos i hani këto ushqime

27/11/2019

Nuk asnjë dyshim, që komplikacione të tilla vijnë edhe nga kequshqyerja. Për të reduktuar dhimbjen e kokës, ju duhet të shmangni patjetër këto ushqime: Djathin ... Read More