Tag: dyshen

Milan merr lajmin e keq para ndeshjes me Genoan

15/12/2020

Kjaer dhe Ibra mungojnë ndaj Genoas. Milan do udhëtojë të Geno pa dyshen Simon Kjaer dhe Zlatan Ibrahimovic. Të dy lojtarët janë rikthyer në stërvitje, ... Read More

Verratti me deklaratë të papritur për Mbappen e Neymarin

13/12/2020

Verrattti flet për dyshen e PSG-së. Ylli i PSG-së, Marco Verratti ka zbuluar se çdo ditë kërkon nga bashkëlojtarët Kylian Mbappe dhe Neymar të mbesin ... Read More

S’ka ‘shaka’ me Milanin, po e transferon dyshen e Realit për 50 milionë euro

05/12/2020

Milan pritet që në janar të transferojë dyshen e Realit për 50 milionë euro. Real Madrid ka nxjerrë në shitje katër lojtarë dhe Rosonerët janë ... Read More

Inter në aksion, po synon transferimin e dyshes fantastike nga Napoli

12/11/2020

Interi përgatit ofertë për dyshen e Napolit. Skuadra italiane Inter është e interesuar që t’i sigurojë shërbimet e Arek Milik dhe Nikola Maksimovic, që të ... Read More

Carragher: Liverpooli nuk do ta lejojë largimin e Salah dhe Mane

19/03/2019

Jamie Carragher thotë se Liverpooli do të shmangë interesimet e klubeve të tjera për dyshen Mohamed Salah dhe Sadio Mane, dhe se Jurgen Klopp është ... Read More

Napoli – Juventus, formacionet e mundshme të derbit të javës në Serie A

03/03/2019

Napoli pritet të nisë ndeshjen me dyshen Arkadiusz Milik me Lorenzo Insigne, ndërsa Juventusi pritet ta fillojë me Federico Bernardeschin në vend të Paulos Dybala. ... Read More

Unitedi ka gati rreth 180 milionë euro për dyshen e Benficas

02/03/2019

Manchester United thuhet është i gatshëm të thyej bankën për të transferuar dyshen e Benficas, Joao Felix dhe Ruben Dias. Djajtë e Kuq janë të ... Read More

Presidenti i Romës, Pallotta: Zaniolo dhe Pellegrini liderët e së ardhmes

13/02/2019

Presidenti i klubit të Romës, James Pallotta, ka ngritur në qiell dyshen Nicolo Zaniolo dhe Lorenzo Pellegrini pas fitores në ndeshjen e parë ndaj Portos. ... Read More