Tag: dyfishtë

Real Madrid po i transferon dy super yje nga Juventus për 120 milionë euro

19/05/2021

Juventus: Lamtumirë e dyfishtë, dy yjet tek Real Madrid për 120 milionë euro. Pa kualifikimin në Champions League, Juventusin është duke e pritur një verë ... Read More

Milan me dy super transfere nga Real Madrid

27/04/2021

Milan: Goditje e dyfishtë tek Real Madrid. Milan dhe Real Madrid janë të gatshme përsëri të ulen në tavolinën e bisedimeve për të diskutuar për ... Read More

Katastrofë për Zlatan Ibrahimoviç

13/04/2021

Ibrahimovic merr dënim të dyfishtë për kartonin e kuq Zlatan Ibrahimovic është pezulluar me një ndeshje dhe është gjobitur me 5.000 euro për kartonin e ... Read More

‘Vjedhje’ e dyfishtë nga Ancelotti për Milanin dhe Juventusin

08/03/2021

Milan dhe Juve, vjedhje e dyfishtë nga Ancelotti. Carlo Ancelotti ka hyrë fuqishëm në merkato duke i krijuar probleme dy gjigantëve të Serie A, Juventus ... Read More

Juventus mbetët mbret i meratos

12/02/2021

Juventus mbret i merkatos, transferim i dyfishtë 90 milionësh brenda Serie A. Juventus është duke kërkuar të realizojë operacione të suksesshme dhe tashmë është bërë ... Read More

“Frymëzimi i shpirtit”/ Ameli 5-vjeç, Miriami dhe Albani e urojnë me fjalët më të ëmbla

28/11/2020

Në familjen e Miriamit dhe Albanit dita e sotme është një festë e dyfishtë. Veçse festa e flamurit, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e ... Read More

Largoni mjekrën e dyfishtë me këto ushtrime të thjeshta

22/08/2019

Sapo ke bërë një foto me shoqe e tua, dhe gjëja e parë që të bie në sy është mjekra e dyfishtë dhe faqet e ... Read More

Nrecaj tregon si erdhi te vrasja e gruas, mohon se vrau vajzën e tij

01/04/2019

Pjetër Nrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e dyfishtë të gruas së tij, Vlabona Nrecaj dhe vajzës së tyre Klarës, ka fajësuar ... Read More

Zyrtare: Conor McGregor pensionohet

26/03/2019

Ish-kampioni i dyfishtë i UFC-së, Conor McGregor, e ka tronditur botën e arteve të përziera marciale këtë mëngjes, me lajmin e tij.Conor McGregor e zyrtarizoi ... Read More

Daçiq thotë se ndërkombëtarët po luajnë lojë të dyfishtë për taksën

16/03/2019

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka akuzuar ndërkombëtaret se po luajnë lojë të dyfishtë në lidhje me taksën që Kosova i ka vendosur ... Read More

Të reja për vrasjen e Naim Ajetit?!, policia në kërkim të autorëve dhe motivit

02/10/2018

Policia ka marrë në bisedë informative disa persona, gjatë hetimit të vrasjes së dyfishtë të ndodhur në orët e hershme të së shtunës në rrugën ... Read More