Tag: Dybala

Itali/ Shqetësim për Andrea Pirlon përpara ndeshjes me Interin

12/01/2021

Një nga lojtarët më të rëndësishëm për Juventusin e Andrea Pirlos është Paulo Dybala. Argjentinasi ka pësuar një dëmtim ndoshta të rendë gjatë ndeshjes me ... Read More

Lajm i keq për Juventusin pas ndeshjes me Sassuoloan

11/01/2021

Juventusit iu lënduan dy lojtarë kundër Sassuolos. Weston McKennie dhe Paulo Dybala u lënduan dhe u detyruan ta braktisin fushën gjatë fitores së Juventusit 3:1 ... Read More

Lajm i keq për Juventus, ylli i madh mungon kundër Parmës

18/12/2020

Lëndohet Dybala, mungon kundër Parmës. Paulo Dybala i është shtuar listës së futbollistëve të lënduar te Juventus. Juventus nuk do të jetë i kompletuar në ... Read More

Juventus – Dybala, diçka po zihet!

14/11/2020

Dybala – Juventus, këto janë zhvillimet e fundit. Juventusi ende nuk ka pranuar të paguajë kërkesat e sulmuesit Paulo Dybala për pagën vjetore që t’ia ... Read More

“Dybala i nervozuar me mungesën e minutave”

20/10/2020

Dybala i nervozuar me mungesën e minutave, kështu ka thënë Pirlo. Andrea Pirlo ka bërë të ditur se ka një lojtar të pakënaqur në skuadër. ... Read More

Juve – Dybala, vjen lajmi i papritur

19/10/2020

Juventus dhe Dybala diskutojnë për të ardhmen. Kontrata aktuale e sulmuesit argjentinas me klubin italian skadon në vitin 2022 Juventusi nuk ia ka ofruar ende ... Read More

Dybala shqetëson Juven, tamponi i katërt i del sërish pozitiv me Covid-19

29/04/2020

Nuk ka asnjë simptomë por Paulo Dybala nuk e ka fituar ende betejën me Covid-19. Sulmuesi i Juventusit ka rezultuar sërish pozitiv edhe në tamponin ... Read More

Në luftë me Covid-19, Paulo Dybala rikthehet të stërvitet

14/04/2020

Dy fotografi që thonë shumë: Paulo Dybala është rikthyer të stërvitet. Fantazisti argjentinas ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe teksa shihet i buzëqeshur dhe ... Read More

 “Nuk e di se çfarë po ndodh, jam sërish pozitive”/ E fejuara e Dybala ende me Koronavirus

03/04/2020

Oriana Sabatini, e fejuara e Paulo Dybala, ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram, se është sërish pozitive me coronavirus: “Më 21 un ... Read More

Sulmuesi i Juventusit Paulo Dybala dhe e dashura e tij Oriana Sabatini rezultojnë pozitiv me COVID-19

21/03/2020

Sulmuesi i Juventusit dhe Argjentinës Paulo Dybala ka dalë pozitiv ne testin për koronavirus.Në një mesazh në llogarinë e tij në Instagram, Dybala tha se ... Read More

Juventus shokon tifozët, Dybala në shitje

30/04/2019

Paulo Dybala mund të nxirret në shitje, gjatë afatit kalimtar të verës. Paulo Dybala mund të largohet nga Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni. Gazetari ... Read More

Dybala zbulon dy më të mirët e Italisë

25/04/2019

Paulo Dybala ka dhënë disa këshilla për merkaton. Në intervistën e gjatë të dhënë për “Style”, argjentinasi ka folur edhe për diferencat mes futbollit argjentinas ... Read More