Tag: “Drita”

Mbyllen dy ndeshje në Superligën e Kosovës

28/08/2021

Drita barazon me Llapin, Malisheva shijon fitoren e parë në Superligë. Kanë përfunduar dy ndeshjet e para të xhiros së dytë në Superligën e Kosovës. ... Read More

Learta e Neca nxehen në vallëzim, veprim i Dritës i papritur

12/08/2021

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju. Nënë e bijë janë shumë të ngjashme, shkruan ORAinfo. Drita ... Read More

Nuhiu i kënaqur me barazimin: Në Holandë për të treguar paraqitje të mirë

23/07/2021

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu ka folur në konferencën për shtyp. Drita arriti t’i bëjë ballë skuadrës së Feyenoordit në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër ... Read More

Fantastike, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës

22/07/2021

Drita ka luajtur baras 0-0 me gjigantin holandez Feyenoordin në ndeshjen e parë të raundit të dytë në Ligën e Konferencës. Drita ka qenë nikoqire ... Read More

Drita një gjyshe model, kështu po kujdeset për mbesën e saj, Matinën

09/07/2021

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju. Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo. Drita ... Read More

Nëna e Leartës e zoja në kuzhinë, nuk na treguan asnjëherë

19/05/2021

Këtë nuk e paskemi ditë Ndoshta nuk e dinit, por Drita Jakupi, nëna e Leartës, është shumë meraklike dhe përgatit në mënyrë të mrekullueshme. Learta, ... Read More

Learta publikon foto të para shumë vitesh me nënën e saj, kaq ndryshe dukeshin të dyja

13/03/2021

Learta Jakupi dhe nëna e saj Drita tashmë janë shumë të njohura për publikun. Të dyja janë vazhdimisht pranë ndjekësve të tyre, me postime të ... Read More

Festë e madhe në familjen e Leartës, por ajo nuk gjendet afër tyre në këto momente të bukura

22/02/2021

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju. Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo. Drita ... Read More

Kjo është tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 20-të: Ballkani e Drita vazhdojnë luftën për vendin e parë

21/02/2021

Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 20-të: Ballkani e Drita vazhdojnë luftën për vendin e parë. Ka përfunduar edhe java e 20-të në ... Read More

Formacionet zyrtare Prishtina- Drita për trofeun e Superkupës

23/01/2021

Prishtina dhe Drita diskutojnë trofeun e Superkupës, formacionet zyrtare. Për herë të parë në histori të futbollit kosovar një finale zhvillohet në një tjetër shtet. ... Read More

Merret vendimi për ndeshjen e Superkupës, Drita – Prishtina

12/01/2021

Tashmë është marrë vendimi për ndeshjen e Superkupës, Drita – Prishtina. Presidenti Agim Ademi drejtoi mbledhjen e parë për vitin 2021 të Komitetit Ekzekutiv të ... Read More

Kjo është renditja në Superligë pasi Drita e mundi Ballkanin

06/12/2020

Drita e ka mundur 2:1 Ballkanin në një duel të drejtpërdrejt për kreun e Superligës të dielën në Gjilan, duke e rrëmbyer atë për herë ... Read More