Tag: donte

E kryer! Salah konfirmon se ku dëshiron të luajë dhe në cilën ligë

22/10/2021

Mohamed Salah do të donte të kalonte pjesën tjetër të karrierës së tij në Liverpool, por thotë se e ardhmja e tij “varet nga klubi”. ... Read More

E pranon Mbappe: Drejtuesve të PSG-së ju thash në korrik se dua të largohem

04/10/2021

Kylian Mbappe ka pranuar se i tha Paris Saint-Germainit se donte të largohej në korrik mes interesimit të raportuar nga Real Madrid. E ardhmja e ... Read More

Nuk ishte Chelseas, Werner donte kalimin te kjo skuadër

26/09/2021

Timo Werner, donte të bashkohej me Manchester United para se të përfundonte lëvizjen e tij në Chelsea zbulon Sport Bild. 25-vjeçari i tha agjentit të ... Read More

Nga 31 milionë euro në sprovë fizike – Pellegri në Milan pritet të bëjë ‘boom’

06/09/2021

Pietro Pellegri ndoshta nuk donte që të krijohej mundësia e tij për të luajtur sepse Zlatan Ibrahimovic dhe Olivier Giroud nuk janë në formë. Sidoqoftë, ... Read More

Transferimi në Milan është opsion i vetëm i yllit nga Serie A

04/08/2021

Milani, opsioni i vetëm për Josip Ilicic Josip Ilicic tha se donte të largohej nga Atalanta, por opsioni i vetëm i mbetur për të është ... Read More

‘Iliçiç ka zgjedhur Milanin’, vjen lajmi i fundit nga e ardhmja e yllit të Atalanta-s

27/07/2021

Në muajt e fundit, Josip Iliçiç i ka shprehur hapur drejtuesve të Atalanta-s se ai do të donte një ndryshim të ekipit, veçanërisht duke zgjedhur ... Read More

I moshuari telefonon policinë: Jam vetëm, ejani të ngrini një dolli me mua për Krishtlindje

25/12/2020

Një 94-vjeçar ka telefonuar karabinierët, pasi ndihej i vetëm në shtëpi dhe donte të ndrinte një dolli për Krishtlindje me dikë. Sipas informacioneve për mediat ... Read More

Zbulohet një foto aspak e këndshme, të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’

23/10/2020

Është zbuluar një foto të cilën Loredana do të donte ta ‘zhdukte’. Reperja Loredana Zefi, vazhdon të mbetet një nga emrat më të kërkuar në ... Read More

Aktorja e “La Casa de Papel” do të donte ta kishte emrin Tirana

24/07/2019

22:57 | 07/24/2019 Aktorja që luan personazhin e Nairobit në “La Casa de Papel” do të donte të quhej me emrin e kryeqytetit shqiptar. “La ... Read More

Pse po bëhet kaq bujë e madhe për vrasjen e reperit Nispey Hussle

01/04/2019

Ermias Asghedom, reperi që njihej me emrin Nipsey Hussle, dinte vlerën e tij dhe donte që edhe komuniteti në të cilin jetonte ta dinte vlerën ... Read More

Gabigol: Dua një shans nga Interi

04/01/2019

Gabriel Barbosa i njohur si Gabigol këmbëngul se do të donte një shans nga Interi, pavarësisht lidhjeve me West Ham Unitedin dhe Flamengon. Sulmuesi, i ... Read More

Bërnabiq për taksën: Do të shohim nëse kemi mbështetjen serioze të BE-së

22/11/2018

22 Nëntor 2018 / 8:59 Kryeministrja serbe Ana Bërnabiq ka deklaruar se do të donte që Serbia të mos mendonte për ndonjë masë reciproke për ... Read More