Tag: Donny

‘Rebelimi’ i Van de Beek, reagon më në fund edhe Solskjaer

09/01/2021

Ylli holandez, Donny Van de Beek së fundmi është raportuar se është shumë i pakënaqur me hapësirën që ai ka në Manchester United. Djajtë e ... Read More

Milan pritet ta transferojë Van de Beek

10/12/2020

Van de Beek huazohet te gjiganti italian. Mesfushori i Manchester United, Donny van de Beek drejt transferimit në Serie A. Siç raportojnë mediat italiane, Milani ... Read More

Shkëlqeu kundër Juves dhe Tottenhamit, e transferon PSG

01/05/2019

Mesfushori i Ajax, Donny van de Beek është subjekt interesimi i PSG-së. Mesfushori i talentuar holandez, po kalon një sezon të mirë në fanellën e ... Read More

Milan kërkon Van de Beek, bëhet pishman kur mëson çmimin e lojtarit

22/04/2019

Skuadra e Milanos ka shfaqur interesim për yllin e Ajax Amsterdam, Donny Van de Beek. Mesfushori i skuadrës holandeze ka qenë i jashtëzakonshëm këtë edicion, ... Read More

Milan dhe Roma vihen pas talentit të Ajax

13/04/2019

Milan dhe Roma janë të interesuar për lojtarin e talentuar të Ajax, Donny van de Beek. Lojtarët e Ajaxit janë kthyer në cak të shumë ... Read More