Tag: Donetsku

Shakhtari dhe Interi ndahen në paqe

28/09/2021

Akoma pa fitore, Shakhtari dhe Interi ndahen në paqe. Shakhtar Donetsku dhe Interi kanë luajtur pa gola (0-0) në ndeshjen e dytë të fazës grupore ... Read More