Tag: dizajni

Sandalet unike pritet të kushtojnë 534 euro

10/06/2021

Dizajni i ri ka kombinuar sandalet prej gome me taka dhe vjen në një larmi ngjyrash. Ndërsa aktualisht është e paqartë se sa do të ... Read More

“Louis Vuitton” nxjerr në shitje çantën me flamurin shqiptar, kaq kushton

26/12/2020

Louis Vuitton është një nga markat më të njohura luksoze të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke duket kudo. Së fundmi ... Read More

Apple është duke punuar në një tastierë të re për MacBooks (Foto)

06/07/2019

Dizajni problematik i tastierës së njohur si flutur, që ndodhet në MacBooks, mund t’i takojë të kaluarës. Ming-Chi Kuo që është i afërt me kompaninë ... Read More

Dalin pamjet e para të Golf 8-shit

28/05/2019

Ka rrjedhur dizajni i Golfit të ri, i cili mendohet se është Mk VIII e i cili tashmë është konfirmuar se do të lansohet në ... Read More