Tag: ditëlindja

Në pritje të ëmbël, Emina Cunmulajn e gjen ditëlindja në spital

14/09/2021

Këtë vit, modelen e njohur, Emina Cunmulaj e ka gjetur ditëlindja në spital. Shkak janë bërë kontraksionet e lindjes. Përmes një video të postuar, modelja ... Read More

Emocionon djali i Rasim Thaçit – Cima: “Ditëlindja e parë pa ty babë”

14/07/2021

“Ditëlindja e parë pa ty babë” emocionon djali i Rasim Thaçit – Cima. Njëri ndër humoristët më të mëdhenjë në vend Rasim Thaçi – Cima, ... Read More

Arta Nitaj feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

15/06/2021

Fotografi nga ditëlindja e Arta Elezajt. Arta Elezaj feston ditëlindjen dhe me këtë rast i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ... Read More

Mc Kreshës vajza i ka ngjarë kaq shumë, dalin fotografi nga ditëlindja e parë e saj

07/06/2021

Vajza e Mc Kreshës qenka kopje e tij, dalin fotografi nga ditëlindja e parë e saj. Një vit më parë, reperi MC Kresha u bë ... Read More

Ditëlindja e parë e Tianit, Miloti e Belkiz urim të veçantë djalit të tyre

19/05/2021

Sot është ditëlindja e djalit të futbollistit shqiptar, Milot Rashica. Tiani, feston ditëlindjen e parë dhe prindërit e tij, nuk mund të ishin më të ... Read More

Kush janë dy konkurentët të “Për’puthen” që i bën dhurata Sindit?

09/03/2021

Në episodin e djeshëm është transmetuar edhe ditëlindja e konkurentes së “Përputhen”, Sindi Loci. Të gjithë e uruan Sindin por ata që morën vëmendje ishin ... Read More

Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

21/11/2020

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut. Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë. Duke marrë urime të shumta me rastin e ... Read More

Princi Harry feston 36-vjetorin, royal family përjashton Meghan nga postimet e urimeve

15/09/2020

Ditëlindja e parë larg familjes royal për Princin Harry, që duke nisur nga ky vit do të festojë thjesht si një kalifornian dhe jo si ... Read More

Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit

30/07/2019

Imagjinoni, është ditëlindja juaj dhe ajo që shihni përpara jush është një tortë me çokollatë me qirinj gati për t’u shuar.Mendimi i parë që vjen ... Read More

Detaje që nuk duhet humbur nga ditëlindja e ‘çmendur’ e Kourtney Kardashian

19/04/2019

Detaje që nuk duhet humbur nga ditëlindja e ‘çmendur’ e Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian ka festuar ditëlindjen e 40-të. Kourtney Kardashian ditëlindjen e 40-të nuk ... Read More

Zemërohet me mbrojtjen e lojtarëve, Gregg Popovich thirri një ndër ‘time-out’ më të shpejtë në histori të NBA-së

30/01/2019

E hëna është ditëlindja e 70-të e trajnerit të San Antonio Spurs, Gregg Popovich dhe nëse ka ndonjë dyshim se strategu po bëhet më i ... Read More

Sot është ditëlindja e 108-të e Nëna Terezës

26/08/2018

26 August 2018 / 10:39 Sot është ditëlindja e Shën Nënë Terezës. Nobelistja shqiptare Gonxhe Bojaxhiu – Nëna Terezë ka lindur më 26 gusht 1910 ... Read More