Tag: dije

Një tjetër këngëtare shqiptare infektohet me Covid-19: Jam izoluar, nuk është shaka

29/11/2020

Këngëtarja Diona Fona është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një videoje në ‘Instastory’, ku shprehet se nuk ka ... Read More

Arbana takon babain për herë të parë pasi fitoi betejën me Covid-19: E kaloi, dy javë na çmendi

05/11/2020

Moderatorja Arbana Osmani ka bërë me dije se i ati i cili ishte infektuar me koronavirus, ka arritur të fitojë betejën me virusin së fundmi. ... Read More

Grabitet aktorja Arta Elezaj/ Maskat i hynë në shtëpi dhe i marrin…

13/10/2020

Aktorja Arta Elezaj mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj ... Read More

Tha se ishte prekur nga COVID/ Stresi: Ishte një lajm fals, po bëja shaka

06/10/2020

Vetëm pak ditë më parë Stresi nëpërmjet rrjeteve sociale bëri me dije se ishte prekur nga COVID. Megjithatë reperi u pa vazhdimisht të lëvizte lirshëm, ... Read More

“Çfarë kuptove mbi jetën gjatë infektimit me Covid-19?” Arjola Shehu i përgjigjet fanses: Sa e shtrenjtë…

03/10/2020

Edhe moderatoja Arjola Shehu është infektuar me Covid-19. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjete sociale një javë ... Read More

Sinan Hoxha dhe Andrra në pritje të fëmijës së dytë, zbulohet gjinia

28/09/2020

Burime afër çiftit bëjnë me dije se këngëtari Sinan Hoxha dhe partnerja e tij, Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së dytë. Sinani dhe ... Read More

Blero tregon se ku u infektua me koronavirus: U bëra shumë keq

25/09/2020

Këngëtari i njohur Blero u infektua me Covid-19 pak muaj më parë. Lajmin e bëri me dije vetë ai me anë të një postimi në ... Read More

“Më thave shpirtin”/ Rudina Dembacaj humbet babain, mesazhi prekës i aktores

08/07/2020

Ditë zie për Rudina Dembacajn. Nga rrjetet sociale, aktorja ka bërë me dije se ka humbur babain e saj. Kujtojmë se prej kohësh Rudina kishte ... Read More

Shkon në 12 numri i të infektuarve me koronavirus në Postën e Kosovës

10/06/2020

Ka shkuar në 12 numri i të infektuarve me Covid-19 në Postën e Kosovës. Burime të lajmi.net bëjnë me dije se numri i të infektuarve ... Read More

Gabimi i mjekut ia mori jetën në prag të 23-vjetorit të lindjes kësaj pacienteje

02/06/2020

Një lajm i rëndë u bë me dije sot nga Greqia. Një 23-vjeçare shqiptaro-greke, e identifikuar si Aleksandra Bistolaki ndërroi jetë tragjikisht si pasojë e ... Read More

Ish-bashkëshortja e akuzoi për dhunë fizike, arrestohet në flagrancë futbollisti Klodian Duro

27/03/2020

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë ish-futbollistin Klodian Duro. Bëhet me dije se ish-bashkëshortja e ka akuzuar futbollistin për dhunë fizike dhe psikologjike. Arrestimi ... Read More

Theu rregullat e karantinës/ Policia nuk kursen as VIP-at, shoqërohet në polici këngëtari

22/03/2020

Duket se rregullat e reja nuk kanë kursyer as personazhet e njohura. Bëhet me dije se policia e Kosovës ka shoqëruar në komisariat këngëtarin Shkëlzen ... Read More