Tag: diçka

Eni Koçi ia bën Gencit urimin romantik për ditëlindje, këto janë fjalët e saj

16/07/2021

Eni Koçi i bën urim romantik Gencit në ditëlindjen e 40-të: Doja të të dhuroja diçka të mahnitshme, por u kujtova se ti tashmë më ... Read More

Vëmendje: Kjo është gjëja e parë që duhet të bëni direkt sapo zgjoheni në mëngjes!

08/07/2021

Sipas nutricionistes Brigitte Zeitlin, ka diçka shumë të thjeshtë që duhet të bëni çdo ditë në mes të fazës “hapja e syve” dhe “mëngjesit”: Të ... Read More

I thyhet gota në dorë, Alketa Vjesiu befason se çfarë thotë për syrin e keq

04/07/2021

Alketa Vejsiu beson në energjinë e syrit të keq. Diçka e pazakontë i ka ndodhur prezantueses së njohur shqiptare. Derisa po shijonte një gotë me ... Read More

Ka vetëm një person që ia prek Lorit telat e zemrës dhe ia mbush sytë me lot gëzimi!

18/06/2021

Diçka e dimë të sigurt! Lori Hoxha është tezja më cool dhe dimë të themi lum London dhe Roman që e kanë!Trashëgimtarja e “Top Channel” na ... Read More

Kjo është ëndërra e Piolit pas kualifikimit në Ligën e Kampionëve

25/05/2021

Ëndrra e Piolit: Të fitoj dicka të rëndësishme me Milanin. “Unë po përgatitem për sezonin tjetër. Ëndrra ime? Të fitoj dicka të rëndësishme me Milanin”. ... Read More

Dafina Zeqiri paralajmëron diçka të re

24/05/2021

Po vjen diçka e re nga Dafina Zeqiri. Dafina Zeqiri është ndër artistet mjaft të dashura nga publiku, e cila ka qenë mjaft aktive sa ... Read More

Pedri shokon Realin, tregon çka ndodhi kur e veshi fanellen e këtij klubi para se t’i bashkohej Barcelonës

20/03/2021

“Kur e vesha fanellën e Realit, e shikova stemën dhe ndjeva që diçka nuk po shkon” Pedri ka dhënë një intervistë për programin “Tu diràs” ... Read More

Nëse u ndodh kjo gjatë natës, në mëngjes shkoni urgjent te mjeku

06/02/2021

Nëse djersini shpesh natën, atëherë kjo është diçka për të cilën duhet të shqetësoheni. Në qoftë se dhoma juaj e gjumit është jashtëzakonisht e nxehtë, ... Read More

Musachio me fjalë emocionuese për Milanin

28/01/2021

Lamtumira e Musacchio-s: Milan, ishte shtëpia ime e dytë! Kam peng vetëm diçka. Mateo Musacchio, mbrojtësi i ri i Lazios, foli në Instagram dhe i ... Read More

Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë, e ftuara i largohet në mes të emisionit

27/01/2021

Të papriturat mund të jenë tepër të zakonshme në një emision që transmetohet drejtpërdrejt. Diçka e ngjashme i ka ndodhur edhe Bieta Sulos ditën e ... Read More

Itali/ Maldini sheh një shqiptar si zëvendësuesin e Ibras

15/01/2021

Legjenda italiane dhe njëkohësisht drejtori sportiv i Milanit, Paulo Maldini sheh diçka speciale te futbollisti shqiptar Leon Dajaku. Ky i fundit bën pjesë në radhët ... Read More

Simboli që zgjidhni do të zbulojë qëllimin tuaj të jetës

13/01/2021

14:08 | 12 Janar 2021 1.“Harmonia dhe ekuilibri” Doni të ekzagjeroni, qoftë me diçka të mirë apo të keqe. Ndonjëherë ju dini se si të ... Read More