Tag: Diaz

Milan nuk dëshiron ta lëshojë nga dora Brahim Diaz

03/10/2021

Milan, tashmë ka filluar të mendojë për nënshkrimin e Brahim Diaz me një marrëveshje të përhershme nga Real Madrid. Spanjolli me siguri duket se e ... Read More

E kryer: Milani po e realizon një top transferim

01/10/2021

Milan po shqyrtojnë shfrytëzimin e transferimit të përhershëm të Brahim Diaz për 19 milionë euro. Brahim Diaz ka bindur trajnerin dhe bordin e Milan me ... Read More

Real Madrid “dridh” San Siron, po ia merr super lojtarin

29/09/2021

Real Madridi, po mban një sy te lojtari, Brahim Diaz ndërsa ai vazhdon të ketë një rol të rëndësishëm te AC Milan. Mesfushori sulmues 22-vjeçar ... Read More

Diaz befason të gjithë me këto fjalë për Ibrahimovicin

27/09/2021

Diaz: Zlatan është si një vëlla i madh. Sulmuesi i AC Milanit, Brahim Diaz ka thënë që Zlatan Ibrahimovic është si një vëlla i madh ... Read More

Barcelona po e transferon top sulmuesin

25/09/2021

Barcelona, e ka identifikuar sulmuesin e Portos, Luis Diaz, si një nënshkrim të mundshëm verën e ardhshme, raporton El Nacional. Reprezentuesi kolumbian, i cili është ... Read More

Diaz i mërzitur për humbjen e Milanit kundër Liverpoolit: “Mendoj se mund të kishim fituar”

16/09/2021

Brahim Diaz ishte një nga lojtarët më të mirë për Milanin këtë mbrëmje pasi ata u përballën me Liverpoolin në rikthimin e tyre në Ligën ... Read More

“Më mungon vëlla”, ylli i Realit po paralajmëron bashkimin me Brahim Diaz të Milan

03/08/2021

Lojtari i Real Madridit Isco i ka dërguar një mesazh Brahim Diaz në mediat sociale mes raportimeve që e lidhin atë me një lëvizje në ... Read More

Milan nënshkruan me super lojtarin, merr numrin që e mbante Calhanoglu

19/07/2021

Brahim Diaz ishte i gjithë buzëqeshur ndërsa Milan konfirmoi se ai është kthyer në klub me një marrëveshje fillestare huazimi nga Real Madrid. Në faqen ... Read More

Çfarë po ndodhë me kalimin e Brahim Diaz te Milani?

16/07/2021

Transferimi i Brahim Diaz në MIlan është pothuajse punë e kryer. Lojtari pritet që të mbërrijë këtë fundjavë në qytetin italian ku fillimisht pritet të ... Read More

Marrëveshja është afër, Milan siguron shërbimet e super lojtarit edhe për një sezon

29/06/2021

Brahim Diaz ishte mbresëlënës në fund të sezonit të kaluar, duke siguruar disa gola dhe asistime të rëndësishme për Milanin. Ai pritet të qëndrojë në ... Read More

Ndezja e madhe e Milanit, tre super lojtar po transferohen nga Real Madrid

28/06/2021

Milan-Real, “ndizet aksi”: “Jo vetëm Diaz, tre blancos diskutohen mes Maldinit dhe Perez” Plani i Milanit është mjaft i thjeshtë: së pari të mbyllë kthimin ... Read More

Reali i jep lajmin e madh Milanit për Brahim Diazin

25/06/2021

Mesfushori Brahim Diaz pritet të qëndrojë te Milani. Diaz ishte i huazuar te Rossonerët sezonin e kaluar nga Real Madridi. Siç duket dy klubet kanë ... Read More