Tag: dhuratë

Një nuse si Elita, kështu e surprizon vjehrrën

01/10/2021

Elita e surprizon vjehrrën me një dhuratë të bukur. Elita Rudi në çdo kohë është person që komentohet me veprimet që bën. Duke qenë tejet ... Read More

Ermali i bën dhuratë tejet luksoze Arianës – çmimi është marramendës

22/08/2021

Ermali se mbyllë sezonën e verës pa një dhuratë speciale për Arianën. Se Ermali është një tip romantik dhe aspak dorështrënguar, këtë e kemi kuptuar ... Read More

Ryva Kajtazi i bën një dhuratë të çuditshme frizerit të saj

20/08/2021

Ryva Kajtazi ja bënë këtë dhuratë frizerit të njohur, Kacit. A e keni ditur që këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, është kuzhiniere shumë e ... Read More

Dhurata Dora shfaqet unike veshur në të bardha: “Po vet e lype se ke dasht dhuratë”

10/08/2021

“Po vet e lype se ke dasht dhuratë”, Dhurata Dora shfaqet unike veshur në të bardha. Dhurata Dora ka postuar foto të reja. Këngëtarja kosovare ... Read More

Çfarë po zihet mes reperëve kosovar? Loredana i dërgon zemra Don Xhonit

10/08/2021

Loredana së fundmi i ka bërë një dhuratë reperit nga Drenica, Don Xhoni. Duket se kanë një miqësi të ngushtë, duke etiketuar njëri-tjetrin në postimet ... Read More

Sellma merr dhuratë luksoze nga këngëtarja e njohur

05/08/2021

Këngëtarja e njohur i bën Sellmës dhuratë luksoze. Grimerja e njohur Sellma Kasumoviq ka pranuar një dhuratë të veçantë. Në vlugun e punëve si çdo ... Read More

Adonisi befason Teutën me këtë dhuratë për ditëlindje

27/07/2021

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të. Teuta Krasniqi feston ditëlindjen e 39-të dhe me këtë rast ka marrë ... Read More

Vjehrra befason Ermirën me këtë dhuratë

01/06/2021

Ermira merrë këtë dhuratë nga vjehrra. Gruaja e Goldit sot është surprizuar nga vjehrra e saj. Nëna e reperit i ka dërguar një vazo me ... Read More

Granit Xhaka i bën dhuratë të veçantë aktorit të njohur kosovar

26/05/2021

Dhuratë e bukur nga Xhaka Aktori i njohur, Naser Rafuna, ka bërë me dije se ka pranuar një dhuratë të veçantë nga futbollisti shqiptar, Granit ... Read More

Kaq më fat është Adelina, merr dhuratë super-luksoze nga burri

08/03/2021

Adelina merr dhuratë super-luksoze nga burri. Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili, tani e tutje do të vozisë një veturë të re të tipit “Renault”. ... Read More

Eneda Tarifa surprizon njeriun e shtrenjtë dhe i bën dedikimin special: Të paça në krahë edhe 100 vite

04/03/2021

Këngëtarja Eneda Tarifa ka surprizuar mamanë e saj me një dhuratë speciale me rastin e 68-vjetorit të lindjes. Përmes një postimi në rrjetet sociale Eneda ... Read More

Maldini po e transferon super lojtarin nga Chelsea

18/02/2021

Merkatoja e Milanit, super transfee nga Chelsea. Një ‘dhuratë’ mund të bëhet nga Chelsea për skuadrën e Milanit edhe pse pa dëshirën e skuadrës londineze. ... Read More