Tag: dhuratat

Fjolla Morina organizon dasmën luksoze, por gjykata kërkon ta hetojë për trafik armësh

05/12/2020

Çifti më i dashuruar se kurrë, nuk i kursen deklaratat, dhuratat dhe darkat Fjolla Morina organizon dasmën luksoze, por gjykata kërkon ta hetojë për trafik ... Read More

Zgjidh një nga gjashtë dhuratat dhe zbulo mesazhin që fshihet për ty

25/12/2019

Eshtë koha për dhuratat e duhura! Por, ne fillimisht po mendojmë që të bëjmë një test të vogël për ju, në mënyrë që t’ju argëtojmë, ... Read More

Dhuratat që nuk duhet t’ua bëni kurrë grave të këtyre shenjave të zodiakut

10/12/2019

Si çdo vit, ka ardhur koha ku me shumë frikë fillojmë të mendojë për dhuratat e Krishtlindjes. Megjithëse akti i zgjedhjes së dhuratave është diçka ... Read More