Tag: dhanë

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

07/04/2021

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ... Read More

Foto/ Fjolla dhe Fisniku super seksi pas martesës

24/12/2020

Ata këtë muaj i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.Fjala është për artisten Fjolla Morina dhe partnerin e saj, Fisnik Sylën, ... Read More

Stresi flet për ndarjen nga Keisi dhe i tha të gjitha: Të dy lamë njëri-tjetrin

03/10/2020

Pak kohë më parë, Stresi dhe Keisi i dhanë fund lidhjes dhe kjo u shoqërua me disa thumbime në rrjete sociale. ‘I martuar dhe kapet ... Read More

Bora dhe aktori i humorit rikthehen përsëri bashkë? Ja video që ngriti dyshimet

02/10/2020

Dyshja e njohur Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre në muajin gusht, mund të jenë rikthyer përsëri bashkë. Kjo pasi ... Read More

Edhe pse i dhanë fund romancës, Dafina dhe Dj Geek mbeten miq, ja si e quan këngëtarja ish-partnerin

01/06/2020

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe DJ Geek i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm pak kohë më parë. Mirëpo duket se ata kanë vendosur që ndarja ... Read More

Deklarata shokuese e Aleksandrit për ish-missin: E ka rrëmbyer djalin, është nën hetim

17/02/2020

Ish-missi Egla Haxhi dhe fotografi i njohur Aleksandër de Bassevillei dhanë fund marrëdhënies së tyre pak muaj më parë. Dyshja janë prindër të një djali ... Read More

U martuan në fshehtësi/ Zbulohet arsyeja e dasmës së Kleas dhe Elgitit në Marok

02/02/2020

Disa ditë më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda dhanë lajmin se ishin martuar, lajm ky i cili na befasoi të gjithëve, pasi dyshja kishte ... Read More

Legjendat e futbollit që u pensionuan gjatë vitit 2019

01/01/2020

Ata i dhanë fund karrierës si futbollist duke i “varur” këpucët në gozhdë. Arjen Robben përfundoi kontratën me Bayern Munichun dhe vendosi që të pensionohej ... Read More

Rrëfimi prekës i Riberys për shenjat në fytyrë

29/03/2019

Franck Ribery ka folur për shenjat e tij të fytyrës, të cilat i dhanë atij karakter dhe fuqi gjatë karrierës në futboll, por edhe jetës ... Read More

Enca dhe Noizy sërish bashkë?!

22/03/2019

Në vitin 2017, Enca dhe Noizy i dhanë fund miqësisë së tyre dhe nuk folën më me njëri-tjetrin.Ky ishte një ndër sherret që bëri shumë ... Read More

Banorët e Porojit rrezikohen nga përmbytjet

20/11/2018

20 Nëntor 2018 / 14:01 As komuna e Tetovës dhe Qeveria nuk mbajtën premtimet që iu dhanë banorëve të fshatit Poroj pas vërshimeve të para ... Read More

Kuvend, betohen anëtarët e rinj të KSHZ-së

30/07/2018

30 July 2018 / 14:48 Anëtarët e rinj të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve dhanë betimin para kreut të Kuvendit. Kryetari i KSHZ-së, Oliver Derkovski deklaroi ... Read More