Tag: Destani

Nuk do ta njihni Andrrën nga kilogramët e tepërt që ka shtuar

21/11/2021

Andrra nuk njihet me shtimin e kilogramëve. Andrra Destani në imazhet e fundit që ka publikuar shihet që ka shtuar shumë kilogramë. Ajo gjithmonë vazhdon ... Read More

Andrra shfaqet në mesin e dy meshkujve, fustani i saj tërheq gjithë vëmendjen

01/10/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Andrra vishet me fustan të shkurtë, do ta lë pa fjalë Sinanin

18/09/2021

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha. Lidhja e ... Read More

Kam kaluar një shtatzëni të vështirë, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon problemet pas lindjes së fëmijës së dytë

24/08/2021

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani, ka folur së fundmi për ardhjen në jetë të djalit të saj të dytë, Ayan. Ajo ka treguar gjatë ... Read More

Andrrës po i shtohet bukuria, do ta ‘shkrijë’ Sinanin me fustanin që ka veshur

13/08/2021

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës. Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

Djali i Andrrës dhe Sinanit i mbushi 1 muaj, ata i organizuan këtë festë ‘përrallore’

19/04/2021

1 muaj më parë Andrra Destani u bë nënë për herë të dytë. Gruaja e këngëtarit të njohur nga Shqipëria, Sinan Hoxhës e ka mbajtur ... Read More

Andrra del për shetitje me djem, ku është Sinani?

02/04/2021

Andrra Destani ditë më parë është bërë nënë për herë të dytë. Këtë ndjenjë pozitive ajo po e shpreh në forma të ndryshme për ndjekësit ... Read More

Andrra dhe Sinain bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë të foshnjës

20/03/2021

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani bëhen prindër për herë të dytë. Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani janë bërë prindër ... Read More

Kush e solli në këtë gjendje? Andrra Destani publikon pamje me lot në sy

23/02/2021

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës. Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

Andrra Destani publikon foton më emocionuese të shtatzanisë

01/02/2021

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës. Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

Andrra e Sinanit bën blerjen e parë për fëmijën e dytë, e ndan me ndjekësit e saj

25/12/2020

Andrra Destani u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sinan Hoxhës. Ajo që nga fillimi u bë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

Në pritje të ëmbël, Andrra Destani zbulon kur mund të vijë në jetë djali

22/12/2020

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë. Dyshja e dashur për publikun janë në pritje të një djali dhe Ansi ... Read More