Tag: dështoi

Barcelona- Depay, lajm i papritur

17/08/2021

Barcelona, një mundësi e dytë për Memphis Depay. Pasi dështoi në Manchester United, holandezi ka pasur paraqitje të mirë me skuadrën katalunase Në verën e ... Read More

U kry, këtë fanellë do ta djersitë Granit Xhaka sezonin e ri

03/08/2021

Punë e kryer, Xhaka shpërblehet me kontratë të re pasi dështoi transferimi në Romë. Tashmë mund të konsiderohet si e kryer, Granit Xhaka do të ... Read More

Zbulohet pse dështoi transferimi i Rashicës te Milani

21/03/2021

Lala tregon pse dështoi transferimi i Rashicës në Milan. Ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare dhe menaxheri i Milot Rashicës, Altin Lala ka treguar se klienti ... Read More

Pasi dështoi marrëveshja me Juventusin, Roma gati të nënshkruajë me këtë lojtar

23/01/2021

Roma gati të nënshkruajë me talentin amerikan, pasi marrëveshja me Juventusin dështoi. Skuadra e Romës është gati të nënshkruajë me Bryan Reynolds nga Dallas FC. ... Read More

Po transferohet në Real Madrid? Reagon Messi

28/12/2020

Leo Messi thotë se ëstë e pamundur që ai t’i bashkohet Real Madridit. Pasi dështoi për t’u larguar nga Camp Nou në verën që lamë ... Read More

Labi ikën nga masat e Kosovës, pasi i dështoi protesta

15/11/2020

Pasi i dështoi protesta, Labi ikën nga masat e Kosovës. Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri – Labi, ka udhëtuar për në Gjermani që t’u ... Read More

Transferimi të Barcelona, Depay bën këtë veprim!

14/11/2020

Depay në “luftë” me Lyonin për Barçën. Dështoi gjithçka në afatin kalimtar të verës, por Memphi Depay dëshiron ta bëjë ëndrrën realitet në afatin kalimtar ... Read More

Humbja e penalltive, Ibrahimovic merr vendim të papritur

09/11/2020

Ibrahimovic heq dorë nga gjuajtja e penalltive, pasi dështoi për herë të tretë këtë sezon. Zlatan Ibrahimovic ka vendosur të heqë dorë nga përgjegjësia e ... Read More

Samsung zhgënjeu me Galaxy Fold, kompanitë nuk tregojnë planet për telefonat e palosshëm (Foto)

11/05/2019

Sikur telefonat e palosshëm të jenë e ardhmja e telefonisë, Google dështoi t’i hynte tregut dhe të arrinte në këtë nivel. Gjatë aktivitetit Google I/O ... Read More

Leipzig 0-0 Bayern Munich, notat e lojtarëve

11/05/2019

17:45 | 11 Maj 2019 17:45 | 11 Maj 2019 Bayern Munich dështoi ta siguronte titullin e kampionit, një javë para fundit të këtij edicioni ... Read More

Storia e Mink Peeters, lojtari që u bashkua me Real Madridin dhe dështoi në revulocionin e Ajaxit

02/05/2019

Storia e Mink Peeters, lojtari që u bashkua me Real Madridin dhe dështoi në revulocionin e Ajaxit Ajaxi tregoi edhe njëherë fuqinë e talenteve që ... Read More

PSG dështoi për të transferuar Joao Marion

01/02/2019

Paris Saint-Germain thuhet se dështoi në fund për të transferuar mesfushorin e Interit, Joao Mario. Sipas mediumit francez L’Equipe, PSG trokiti në dyert e Interit ... Read More